Şimdi Ara

Wifi-3g simgesi görünmüyor(Çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 3gs-ios 5.0.1'de wifi veya 3g açıksa simgesini göremiyorum.Ekran kilitli ise yada yataysa görebiliyorum.Sebebi ise saat ve tarihin beraber görünmesi.23/12-5:00 gibi.Sadece saat yapmayı beceremedim bir türlü.Ayarlar saat-tarihte herşeyi denedim.Cihaz JB li.Var mı çözümünü bilen?

Düzeltme:Çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdal21 -- 23 Aralık 2011; 17:39:13 >

• tweaklardan birisi sorun çıkarmış sanıyorum.. problemle oluştuktan sonra yüklediğiniz tweakları silmeyi deneyin.. sbsettings ayarlarını kontrol edin.
  • Sbsetting-activator vardı ama soru yoktu.Sorundan sonra yüklediğim şeyler oldu ama birden sorun ortaya çıktı.Neyse sbsettingi biraz kurcalayayım bi.Saat 24'lü aman dilimine geçmiyor.
  • Sayın TuffkiLLe dediğiniz gibi sbsetting ayarlarından kaynaklanıyormuş.Sbsetting options bölümünde farkında olmadan değişmişim herhalde.Çok teşekkürler.
  • Arkadaslar bende sbsetting vardi wifi sinyalini db cinsinden gosteriyordu restore ettim hala ayni.
  • Sbsetting de numeric gösterme olayı var ama jb siz problem aynı mı diyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal21

Sayın TuffkiLLe dediğiniz gibi sbsetting ayarlarından kaynaklanıyormuş.Sbsetting options bölümünde farkında olmadan değişmişim herhalde.Çok teşekkürler.

geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal21

Sbsetting de numeric gösterme olayı var ama jb siz problem aynı mı diyorsunuz.

Aynen jb yok restore ettim ama hala ayni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.