Şimdi Ara

Whatssapp İçin Bir Tweak Arıyorum İlgilenen İçeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bazen uyulama içerisinde falan oluyoruz veya telefon kilit ekranında iken whatssapptan mesaj geliyor ve cevap vermek için uygulamaya girmemiz gerekiyor. Fakat iphone mesajlarımızdaki gibi özellik olsa ne güzel olurdu, yani oyundayken mesaj geldi yukarıda bidirim gözüküyor çek aşşağıya cevabını ver. 2 kelime cevap için uygulamadan çıkıp whatssappa girmesi beni ayar ediyor. Var mı böyle bir tweak acaba bildiğiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasincap53 -- 12 Temmuz 2015; 9:58:25 >

• Yasincap53 kullanıcısına yanıt
    iOS 9 ile birlikte Whatsapp resmi olarak Hızlı Yanıtlama özelliğini getirecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Hocam gelecekte acaba ios 9 iphone 5s i yavaşlatır mı ki? yani eğer öyle bir şey olursa ios 9 a geçmem. Yani tweak her halukârda lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasincap53

quote:

Hocam gelecekte acaba ios 9 iphone 5s i yavaşlatır mı ki? yani eğer öyle bir şey olursa ios 9 a geçmem. Yani tweak her halukârda lazım
    Usta tamda aradığın tweak WAQuickReply ancak paralı 3 dolar gibi bir ücret sanırım ve lisans kontrolünden dolayı herhangi bir şekilde kurulması da mümkün gözükmüyor şu aralar

• Ücretli tweakleri ücretsiz tweak yapan program aracılığıyla bedavaya indirmiştim programı. Quick reply oluyor ama ne yazarsan yaz mesaj gitmiyor yazdığın ile kalıyorsun bilginiz olsun. Zor birsey degil sanırım ama çıkartmıyorlar nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-AsSaSsİn

Ücretli tweakleri ücretsiz tweak yapan program aracılığıyla bedavaya indirmiştim programı. Quick reply oluyor ama ne yazarsan yaz mesaj gitmiyor yazdığın ile kalıyorsun bilginiz olsun. Zor birsey degil sanırım ama çıkartmıyorlar nedense.

tweak kurulumda ücretsiz zaten ama dediğim gibi 24 saat sonra sen istiyor whatsapp verecek 3 dolar diyor o yüzden kullanılamaz hale geliyor
  • quote:

Nasıl gelecek hocam ben bunu tanıtımlarında görmedim iOS 9'un :O
  • Valla bende öyle bi tweak arıyorum. Bileniniz varsa yardımcı olabilir mi
  • WAQuickreply 1.2.7k Crackli versiyonu cikmis. Ama ben calistiramadim.
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Hangi repo hocam bulamadım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: CreepierPlane86

repo.iosdelisi.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Orijinalden alıntı: CreepierPlane86

repo.iosdelisi.com

Alıntıları Göster
    biteyour reposununki çalışıyor şimdi denedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre ATICI

biteyour reposununki çalışıyor şimdi denedim

İki yerden de indirdim. İkise de calismiyor.
  • Suan kullaniyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre ATICI

Suan kullaniyorum ?

Sizin ios sürümü nedir? Benim 8.2 alakasi olabilir mi acaba?
  • 8.3 olur tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasincap53

quote:

Yok dostum öyle bir şey olmaz 5S'i de hemen öldürdünüz yahu. Bir sorun olmaz hatta 9'un sistemi daha az yoracağı söylendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

iOS ile ilgisi yok ki zaten bunun onlar neden tanıtsın. Whatsapp kendisi açıkladı. iOS 9 ile birlikte sonunda bu uyum sorunu giderilecekmiş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

iOS ile ilgisi yok ki zaten bunun onlar neden tanıtsın. Whatsapp kendisi açıkladı. iOS 9 ile birlikte sonunda bu uyum sorunu giderilecekmiş.

Alıntıları Göster
    Biteyourapple repoda lisanslı olarak yuklenıyor ve calısıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: iekamburoglu

Usta tamda aradığın tweak WAQuickReply ancak paralı 3 dolar gibi bir ücret sanırım ve lisans kontrolünden dolayı herhangi bir şekilde kurulması da mümkün gözükmüyor şu aralar

Insaneyli repoda çoğu paralı tweak ücretsiz.Orada da mı ücretli?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.