Şimdi Ara

Whatsapp illuminati bilinçaltı mesajı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bilginiz var mı söyle bir bug bulduk bilerek mi yapıldı kasten mi bilmiyorum ama bence bilerek yapılmış bir subliminal mesaj....

ANLAMAYANLAR İÇİN YENİ BİR EMOJİ GELDİ YAZIP SİLİNCE TEK GÖZ ÇIKIYOR CİDDİ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ MERAK ETTİM VİDEOYU BEN YÜKLEDİM İNANIN 100 150 Watching için açmadım bu konuyu konu dışında bayadır ilk kez yazıyorum zaten(normalde böyle illuminati Vs işim olmaz ama yeni WhatsApp emojilerini denerken böyle birşey gerçekten ilgimi çekti normalde bir emoji yazın silin silinir direk ama bunu silince tek Göz emojisi geliyor listede de yok????

Video

https://youtu.be/qdgBNWN8TGs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertAtaer -- 28 Şubat 2016; 21:33:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anlamadım
  • kanalın hayırlı olsun + block

• Baba ne kanalı tmm da bi iddaam olsa hic kasmam böyle gercekten ne düşünüyorsunuz merak ettim emoji ye basıp silince göz emojisi çıkıyor görmediniz mi

• Wattsapp ne allasen
  • Beyler kimse anlamadı mı öylesine izlensin diye koyulmuş bir video değil

Ciddi böyle birşey farkettim sizde bir telefonunuzdan deneyin watsapp son sürümünden...

• o konuştuğu kim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilader konu dışında takılan biri bile değilim 100 150 izlenme için bunlamı uğraşcaz

• sazan.avi denedim olmuyor
  • İngilizce çöp
    mizah leş
    video mikrop

sg
     Whatsapp illuminati bilinçaltı mesajı?

• Kanalın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEYLER valla bende hala oluyor şuanda video dün çekildi inanın sazan avı vs ugraşcagım şeyler değil ya kimse denemedi mi olmuyor mu kimse de

Yok ya hata bende coluk cocuk dolmuş saçmalıcak yer arıyo bir bug bulduk paylaştık hata ettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertAtaer -- 28 Şubat 2016; 21:45:39 >
  • Yaw kardeşim ingilizceden filan sizene konuyu ne değiştiriyosunuz bir bug paylaştık burda şimdi kimse göremedi mi bu bugu deneyen yok mu pes valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertAtaer -- 28 Şubat 2016; 22:01:17 >
  • Bi mok varmış gibi ciddi ciddi izledim. Sonuç: Evet beyler izleyin moktan daha anlamlı bişey yok videoda
  • AcayipKuark kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sondaki emoji olayını görmedin mi normal emoji yaz sil direk silinir ama göz gibi olanı yazınca öyle olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MertAtaer

Kardeşim sondaki emoji olayını görmedin mi normal emoji yaz sil direk silinir ama göz gibi olanı yazınca öyle olmuyor

Dandik androidin dandik hatalarından biridir. 5 sn önce kendi telefonumda denedim öyle bişey yok
  • Denedim oldu niye böe bise yapmislar anlamadım ama

• Kardesim bende bunu diyorum iste ne bu yani?

• MertAtaer kullanıcısına yanıt
    Bende bilmiyorum ama bunu yaoan a&ır işsiz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.