Şimdi Ara

Whatsapp Grubu Sessize Alınca...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
21.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam, Whatsapp'ta bulunduğum grupları sessize aldım ancak sessize alınca bildirim gelsin ancak bildirimden ses gelmesin istiyorum fakat sessize alınca komple gitti her şey yani hiç gözükmüyor bile ana ekranda da bildirimlerde de sadece uygulamanın içine girince görebiliyorum, bunu halletmenin bir yolu var mı?

• whatsapp'taki sessize almanin mantigi o degil dostum. sessize alirken amac sesin cikmamasini saglamak degil, bildirim gelmemesini saglamak. ses cikmasin istiyorsaniz telefonu sessize alacaksiniz bu kadar basit. benzer sey twitter'da da var mesela. susturdugunuz kisilerin tweetlerini gormuyorsunuz timeline'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enyalios*

whatsapp'taki sessize almanin mantigi o degil dostum. sessize alirken amac sesin cikmamasini saglamak degil, bildirim gelmemesini saglamak. ses cikmasin istiyorsaniz telefonu sessize alacaksiniz bu kadar basit. benzer sey twitter'da da var mesela. susturdugunuz kisilerin tweetlerini gormuyorsunuz timeline'da.

İşte bende onu soruyorum, bunu halletmenin yolu yok mu bildirim gelsin ama sessiz gelsin istiyorum.
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    telefonu sessize alacaksiniz yani ne diyeyim baska yolu yok.

• grup başlığına tıkla, özel bildirimler altından seçebilirsin. her gruba uygulamak istiyosan whatsapp ayarlarından bildirimler altından ayarlayabilirsin.
  • Hocam bu dediğinizi yaptım ancak hala bildirim alamıyorum uygulamaya girmeden.
  • Grup bilgisinden özel bildirimler kısmına geliyorsun ve aktif hale getiriyorsun.
    Altta yeni mesaj kısmını yok olarak seciyorsun.
    Böyle yaparsan gruptan mesajlar gelir ama ses çıkmaz.
    Bunu yaptığında hala uygulamaya gitmeden mesaj alamıyorsan eğer grubu sessize almışsındır. Onu eski haline geri getirirsen düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labkamil -- 3 Mayıs 2015; 23:50:19 >
  • Sorunuzun tam cevabı buradaki konuda açıklanmış:https://teloji.com/whatsapp-grubu-nasil-sessize-alinir/
  • Başlık çok eski ama çözümü bilmeyenler için;
    grupta basılı tuttuğunuzda bildirimleri sessize al çıkıyor, 1 hafta 1 yıl gibi,
    alt kısımda ise bildirimleri göster tik olan yer var. tıklarsanız ses çıkmaz ancak mesaj geldiğini görürsünüz...
  • Merhaba, eski bir başlık ama umarım yanıt alabilirim. WhatsApp da sessize aldığım BAZI kişilerden mesaj geldiğinde ekranın üstünde çıkıyor. Oysa sessize alıp bildirim gösterme yi seçiyorum. Aynı şekilde sessize aldığım diğer kişilerde sorun yok. Bazı kişileri hiç sessize almamışım gibi. Nasıl çözebilirim ??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.