Şimdi Ara

Wharfedale Diamond 9.6 incelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
18.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • görüntüsü gayet şık olmuş,9.6 ların mat ruhsuz havası kalmamış.
  • Bence 9.6 lar daha klas ve sade, bunlar lunapark gibi duruyor yinede göreceli ,sesi için bir şey diyemiyeceğim 0sedan yorum yapmış
    saygılar
    quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

görüntüsü gayet şık olmuş,9.6 ların mat ruhsuz havası kalmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Begonvill

Bence 9.6 lar daha klas ve sade, bunlar lunapark gibi duruyor yinede göreceli ,sesi için bir şey diyemiyeceğim 0sedan yorum yapmış
    saygılar
    quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

görüntüsü gayet şık olmuş,9.6 ların mat ruhsuz havası kalmamış.

katılıyorum, görüntüsünü bende beğenmedim, tabiki kişiye göre değişir.
  • 9.6ların sesini dinledim ve güzeldi yani özellikle dinletilerimde basların sesi tok geliyordu derinlikte belli bir derecedeydi fakat bu seriyi dinlememiş olmama rağmen görüntüsü güzel fakat bu 10 serisinde kolonları çevreleyen metal çember biraz kötü geldi gözüme sanki microlab gibi bir markanın kolonlarıymış gibi görünüyor.Yada bana mı öyle geldi bilmiyorum ama sonuç olarak boyu kısaymış arkadaşların dedikleri üzere...Bilmiyorum bunlar stereo hoperlörler sonuçta kısa olmasını bu hoperlörlerin kimse beklemezdi herhalde...
  • Yukarıda bir arkadaş 30 hz lere inemedikçe demiş. Bunun aralığı 20 hz den başlayıp 24.000 hz ye gitmiyor mu ? Ben mi yanlış biliyorum.
  • wharfedale 9.6 lar tek kelimeyle muhteşem.anfi yamaha a-s700 cd player cds-700 çok uyumlu.kullanmadığım hoparlör çok azdır.böyle bir uyum yakalamak çok zor.9.6 ları denon pma1510 teac ar650 ve nad c355 anfilerlede kullandım.yamaha ile olan uyumu hiç birinde bulamadım.fiyat performans olarak 9.6 ları şiddetle tavsiye ederim.
  • Kaplikaya; kullandiginiz marka ve modellerden bir kac ornek verir misiniz lutfen? 9.6 ya muhtesem diyen birinin daha once hangi ampli ile hangi hoparlorleri alip dinledigini merak ediyorum..saygilar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

creativden dahamı iyi oluyor mu
    diamond falan modeli pahalıdır yaww

Yanlış bölüme gelmişsiniz anlaşılan.
    Hey Allahım ya. Gülme krizine girdim akşam akşam.
    Creative ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 19 Ekim 2012; 19:01:25 >
  • hort...

9.6 almayı düşünüyorum, aynı paraya daha iyisi ne var TR'de? Ebay kotam doldu...

ulaşabildiklerim VR-400, diamond 9.5 - 9.6, NS 555- 777,

mevcutta kullandığım pioneer S-3ESTB (biliyorum biliyorum hemen vurmayın :))
    amfim VSX-520 (ileride 921 tarzı bir şey düşünüyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crimsonrivers

hort...

9.6 almayı düşünüyorum, aynı paraya daha iyisi ne var TR'de? Ebay kotam doldu...

ulaşabildiklerim VR-400, diamond 9.5 - 9.6, NS 555- 777,

mevcutta kullandığım pioneer S-3ESTB (biliyorum biliyorum hemen vurmayın :))
    amfim VSX-520 (ileride 921 tarzı bir şey düşünüyorum)

10.7 yi incelediniz mi? Yada yeni seri Diamond 200. Fiyat seviyesindeki yorumları çok pozitif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.