Şimdi Ara

Wetone3 custom uc yaptirmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • W3 icin custom uc yaptirmak istiyorum tavsiyeniz nedir

• ilk ttavsiye ben den gelsin:
    1)ucun kulaklık nozzle nın girdiği yere girecek kısmını silikon değilde sağlam borudan yapsın çünkü orası zamanla eskiyor hatta yapabilirse açacağı kanala o kalınlıkta bir boru yerleştirsin derim.
    2)kalıp alınırken çeneni iki hatta 3 küp şeker girecek şekilde açık tut ki kulak kanalın tam olarak açıksın ve optimum kalıp alınsın bunu kalıp alanların çoğu bilmez yok öyle bir şey diyebilirler(custom manuallerinde yazıyor bizzat)
  • Verdiginiz bilgiler icin tesekkurler.
    Sizde yaptirmistiniz degil mi yanlis hatirlamiyorum.
    Bana 100 $ fiyat verdiler ve um 56 gibi olacak ve malzemede silikon gibi ama anti bakteriyel olacakmis. W3 ve bu uc ile beraber evladiyelik bir kulaklik olacak insallah
  • 100 $ sanki biraz fazla gibi ama direk um56 ise tamam ama yine de tam bir şey diyemem
  • O kadar para verecekseniz bence silikon değil akrilik yaptırın, daha uzun ömürlü olur.
  • akrilik silikondan ucuzdu
    tabi daha uzun ömürlü ve biraz daha rahatsız
  • Ben çok rahat bulmuştum akriliği aslında ama tabi sizinkilerin hissi farklı olabilir..
  • senin kullandığında nozzle a giden bir kuvvet yok. Tam olarak demek istediğim gövdenin şeklinden dolayı kulak içinde kalan kısma çok yük düşmüyor ve o yüzden bir rahatsızlık vermez.Ama sadece uç olarak olunca kulaklığın üzerine uygulanan kuvvetler direk nozzle vasıtasıyla kulak kanalına geliyor diye düşündüm.
    tabi UM nin işçiliğide bir başka etken
  • Muhtemelen ilk dediğin gibi olabilir. Benimkinde ağırlık daha çok kulak kepçesinde. Ama bi yandan da düşünüyorum sizde de kablo üstten geliyor, ağırlık ona biniyor.

Neyse sen ikisini de denediğine göre, senin tecrübelerin daha doğrudur...
  • Um-56 150$ diye okumustum westonenin orjinal sitesinde.
    Acaba kulak izi alinarak yapilan customa100$ vermek mi yoksa direk um-56 mi almak lazim.
  • Kulak izi değil de, custom uç diyelim dediğine. Custom uç için 100$ fazla, daha ucuza yapan yerler olacaktır, biraz araştır. Direk UM56 alman için distribütöre gitmen gerekecek, o da gene pahalıya patlayacak.

Bence sen bu işe kafa yormadan önce müziklerini bir düzenle FLAC olsun tamamen, sonra çeşitli uçlar dene, EQ dene. Acele etme.
  • Dediginiz gibi 320 kbps muzik arsivlemeye basladim. Muziklerim 128 yada 96 kbps imis.
    Kaliteli muzikle w3 keyifli oluyormus.
    Sanki bu ucu yaptirinca daha kullanisli olacak gibi geliyor. Tabii sizin tecrubeleriniz daha fazla sizlerden fikir almadan birsey yaptirmak istemiyorum :)
  • 320 de indirme, direk FLAC indir, kayıpsız. Torrentlerden bulabilirsin.

Uçlar konusunda benim bilgim yok, benim kulaklığım tamamen bana göre üretilmiş bir kulaklık, sadece uç değil...
  • Nasil yani size gore uretilmis. Markasinedir?
  • Benim kullandığım UM Mage diye bir kulaklık, tip olarak şuna benziyor:

http://www.custom-iem.com/um-mage-4-drivers-p-619.html

Wetone3 custom uc yaptirmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 13 Aralık 2010; 17:01:06 >
  • Guzelmis.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.