Şimdi Ara

westone3 aldım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • westone3 aldım fakat custom uc yaptırmak istiyorum. gerci okadar ücretin karşılığı olarak biraz hayal kırıklığı yasıyorum.daha önce bose in-ear kullanıyordum. daha iyi ne bulurum diye arastırırken westone3 shure535 arasında kaldım. ve westone 3 aldım. ama techno-fi sitesinde nurix ban custom uc ile daha iyi performans alabileceğimi söyledi. dah önce ya
    custom uc yaptıran yada yurtdısından getirten oldu mu tavsiyeleriniz nelerdir
    tesekkurler

• Memnun kalmadığın yanları nelerdir acaba ? Onu da belirtirsen iyi olur ama benim tahminim herhalde sibilance. Sibilance ise dünyanın en iyi custom ucu yaptır olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Hundred

Memnun kalmadığın yanları nelerdir acaba ? Onu da belirtirsen iyi olur ama benim tahminim herhalde sibilance. Sibilance ise dünyanın en iyi custom ucu yaptır olmaz.
    w3 alacağına daha iyi bir kulaklık alabilirdin yazık olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

w3 alacağına daha iyi bir kulaklık alabilirdin yazık olmuş

Alıntıları Göster
    Kulaklık tercihi bir yana, bence custom yaptırmayın, bu haliyle kullanın derim. Hele ki bir de tam anlamıyla memnun kalmamışken, ileride satma ihtimalinizi de düşünün derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom36

Kulaklık tercihi bir yana, bence custom yaptırmayın, bu haliyle kullanın derim. Hele ki bir de tam anlamıyla memnun kalmamışken, ileride satma ihtimalinizi de düşünün derim.

Alıntıları Göster
    İade et ve sm3 al.
  • Pixelsounddan aldim iade alirlar mi bilmem. Sm3 hangi model? Zaten UM3X mi alsam w3 mu diye arada kalmistim. W3 aldim. İphoneden dinliyorum muzikleri EQ kapali olarak kullaniyorum. Ses sanki araba kullanirken gaza bastiginiz halde el freni cekilmis gibi kasiyor. Acayip moralim bozuk. 330€ para verdim enayi gibi hissediyorum kendimi:((
    Shure se535 mi alsaydim.
    Zaten kara vermek icin deneme firsati olmuyor ki dinleyip test edebilesin.
    Bose in-ear dan ses olarak w3de arka plan seslerini daha iyi duyuyorum. Ama sirf bundan dolayi da w3almaya deger miydi diye dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duman6966

Pixelsounddan aldim iade alirlar mi bilmem. Sm3 hangi model? Zaten UM3X mi alsam w3 mu diye arada kalmistim. W3 aldim. İphoneden dinliyorum muzikleri EQ kapali olarak kullaniyorum. Ses sanki araba kullanirken gaza bastiginiz halde el freni cekilmis gibi kasiyor. Acayip moralim bozuk. 330€ para verdim enayi gibi hissediyorum kendimi:((
    Shure se535 mi alsaydim.
    Bose in-ear dan ses olarak w3de arka plan seslerini daha iyi duyuyorum. Ama sirf bundan dolayi da w3almaya deger miydi diye dusunuyorum.
    Müziklerin FLAC mi öncelikle?

iPhone kaçıncı nesil?

Nesinden memnun değilsin?

Hangi uçla kullanıyorsun?

Daha önce hangi kulaklıkları kullandın?

Önce bir sorun ne onu tespit etsek?

• quote:

Pixelsounddan aldim iade alirlar mi bilmem. Sm3 hangi model? Zaten UM3X mi alsam w3 mu diye arada kalmistim. W3 aldim. İphoneden dinliyorum muzikleri EQ kapali olarak kullaniyorum. Ses sanki araba kullanirken gaza bastiginiz halde el freni cekilmis gibi kasiyor. Acayip moralim bozuk. 330€ para verdim enayi gibi hissediyorum kendimi:((
    Shure se535 mi alsaydim.

bence kaliteli bir mp3 çalar almalısın öncelikle.buna uygunda bit değeri yüksek kaliteli müziklerin olmalı.ayrıca kulaklığın kulağına iyi oturduğundan emin ol.doğru silikon seçimi önemli.sm3 dediğimiz kulaklık earsonics sm3.linkini vereyim:

http://www.earsonics.com/SM3%20engl.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: _leylandi_

quote:

Shure se535 mi alsaydim.

bence kaliteli bir mp3 çalar almalısın öncelikle.buna uygunda bit değeri yüksek kaliteli müziklerin olmalı.ayrıca kulaklığın kulağına iyi oturduğundan emin ol.doğru silikon seçimi önemli.sm3 dediğimiz kulaklık earsonics sm3.linkini vereyim:

http://www.earsonics.com/SM3%20engl.htm

Alıntıları Göster
    330 tl ye ie8 alsaydın seni uçururdu.

ve asıl önemli olay ses çıkışı yani mp3 çalarda bitiyor.

dünyanın en iyi kulaklığı dandik mp3 çalara taksan bi fark görülmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: soon

330 tl ye ie8 alsaydın seni uçururdu.

ve asıl önemli olay ses çıkışı yani mp3 çalarda bitiyor.

dünyanın en iyi kulaklığı dandik mp3 çalara taksan bi fark görülmez.

Alıntıları Göster
    bu pahalı kulaklıklar öğle fazla abartılıyor ki gercekten ve dikkat ediyorum herkeze de öneriliyor, ayrıca ne daha iyi calıcısı! ne flac ı! ne ucu! ne bitrate i ! arkadaş daha öncede kullandığı calıcısında daha sıradan kulaklığında ki verimi şimdi alamadığını söğlüyor, zaten 5-10 katı masraf yapmış pişman olmuş birine eski o noktasına ulaşmak için calıcını iyi al yada şu şuda olmalı demek sacma olur, arkadaşım deneyimini kendin yaşadın dahada masraf yapmak istersersen senin biliceğindir tabiki ama bence sen dahada acılma mümkünse iade et daha sıradan bi ürün tercih et

• Abartma ile ilgisi yok. Pahalı kulaklıkların birçoğu doğru ekipmanla her insanı ağzı açık bıraktırır.

Eski kulaklığında aldığı verimin tek sebebi dinlediği 128lik mp3lerdeki pislikleri kulaklığın ortaya çıkaramamasıdır.

Ayrıca FLAC bedavadır. Elindeki Westone3'ü gidip Minton'a bağlamıyorsa problem olmaz. iPhone'un da ilk nesili çok kötü olduğundan sordum sadece kaçıncı nesil diye.

Ayrıca şu iade lafını da ne güzel buldunuz bu konuda. Nerede görülmüş Türkiye'de kulaklık, hem de IEM iadesi? Hem de beğenmedim diyerek?

quote:

Orijinalden alıntı: cavador

bu pahalı kulaklıklar öğle fazla abartılıyor ki gercekten ve dikkat ediyorum herkeze de öneriliyor, ayrıca ne daha iyi calıcısı! ne flac ı! ne ucu! ne bitrate i ! arkadaş daha öncede kullandığı calıcısında daha sıradan kulaklığında ki verimi şimdi alamadığını söğlüyor, zaten 5-10 katı masraf yapmış pişman olmuş birine eski o noktasına ulaşmak için calıcını iyi al yada şu şuda olmalı demek sacma olur, arkadaşım deneyimini kendin yaşadın dahada masraf yapmak istersersen senin biliceğindir tabiki ama bence sen dahada acılma mümkünse iade et daha sıradan bi ürün tercih et

• quote:

Orijinalden alıntı: H.

Abartma ile ilgisi yok. Pahalı kulaklıkların birçoğu doğru ekipmanla her insanı ağzı açık bıraktırır.

Eski kulaklığında aldığı verimin tek sebebi dinlediği 128lik mp3lerdeki pislikleri kulaklığın ortaya çıkaramamasıdır.

Ayrıca FLAC bedavadır. Elindeki Westone3'ü gidip Minton'a bağlamıyorsa problem olmaz. iPhone'un da ilk nesili çok kötü olduğundan sordum sadece kaçıncı nesil diye.

Ayrıca şu iade lafını da ne güzel buldunuz bu konuda. Nerede görülmüş Türkiye'de kulaklık, hem de IEM iadesi? Hem de beğenmedim diyerek?

quote:

iade meselesi ikinci el alınmış olduğu düşünülerek söylenmiş olabilir

• İphone3gs kullaniyorum. Daha once bose in ear kullaniyordum ve orjinalini almistim. İste forumlarda yurtdisi karsilastirmalar falan sonunda pixcelsoundda oldugunu ogrenince emen almaya karar verdim. Pixelsounddaki yetkiliye um3x ve w3arasinda kararsiz kaldigimi ve iphoneden keyifli ve kaliteli muzik dinlaemek istedigimi soyledim. Onlarda w3 benim icin daha uygun oldugunu soylediler. Ha bide benim aceleciligim gibipte yerinde bakmadim telefonla konusup kargo ile aldim. Hafta sonu hic kullanamadim w3 ama sizlerin dedigi gibi kaliteli bir cd yada hd yayinli bir film yada muzik dinleyecegim.
    W3standart kendi sunger ucuyla kullandim
    İphoneye muzikleride internetten lime den indirmistim. Daha kaliteli mp3leri nereden bulabilirim.
    Hepinize tesekkur ederim
    Turgut
  • quote:

İphone3gs kullaniyorum. Daha once bose in ear kullaniyordum ve orjinalini almistim. İste forumlarda yurtdisi karsilastirmalar falan sonunda pixcelsoundda oldugunu ogrenince emen almaya karar verdim. Pixelsounddaki yetkiliye um3x ve w3arasinda kararsiz kaldigimi ve iphoneden keyifli ve kaliteli muzik dinlaemek istedigimi soyledim. Onlarda w3 benim icin daha uygun oldugunu soylediler. Ha bide benim aceleciligim gibipte yerinde bakmadim telefonla konusup kargo ile aldim. Hafta sonu hic kullanamadim w3 ama sizlerin dedigi gibi kaliteli bir cd yada hd yayinli bir film yada muzik dinleyecegim.
    W3standart kendi sunger ucuyla kullandim
    İphoneye muzikleride internetten lime den indirmistim. Daha kaliteli mp3leri nereden bulabilirim.
    Hepinize tesekkur ederim
    Turgut
    @H.

@tsn141

iade meselesini arkadaşın konu içindeki 6 . posta bakarsanız "Pixelsounddan aldim" demiş o yüzden yazmıştım bu isim eğer tr de bi firmaysa iade olmaz tabiki, ayrıca bu iade meseleside sadece görüş, arkadaşın deneyimine bakarsanız eski sesi arıyor şuanda

• Flac tarzindaki muzikleri nereden indirebilirim. Dedigim gibi 3gs iphone kullaniyorum.
  • quote:

@H.

@tsn141

iade meselesini arkadaşın konu içindeki 6 . posta bakarsanız "Pixelsounddan aldim" demiş o yüzden yazmıştım bu isim eğer tr de bi firmaysa iade olmaz tabiki, ayrıca bu iade meseleside sadece görüş, arkadaşın deneyimine bakarsanız eski sesi arıyor şuanda

ben sizin mmesajdakine dikkat etmemiştim master-fi nin mesajına diyor sandım
    bu arada ben de W3kullandım hem de custom uçla
    heralde parasını hak etmediğini düşünseydim ikinci defa almazdım.
  • Kulaklığı bir süre kullanın sesinde değişme olucaktır.

Amfi kullanmanızı kesinlikle öneririm.ibasso'nun amfilerine bakabilirsiniz.

Dinlediğiniz şarkılarının kayıpsız olmasına dikkat ederseniz istediğiniz ses'e bir adım daha yaklaşırsınız.

Amfi kullanacaksanız iPod için dock bağlantı kablosu bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_dn -- 1 Aralık 2010; 22:46:16 >
  • Kayipsiz sarkilari nereden indiriyorsunuz?
  • quote:

Kayipsiz sarkilari nereden indiriyorsunuz?
    ^^
    Biz sevdiğimiz sanatçıların CD'sini alıyoruz, hak yiyip hırsızlık yapmıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom36

^^
    Biz sevdiğimiz sanatçıların CD'sini alıyoruz, hak yiyip hırsızlık yapmıyoruz.

sanatçıların bindiği arabalara ve yaşadıkları evlere bakınca hakettiklerinden fazla para kazandıklarını düşünüyorum.bu yüzden korsana evet.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.