Şimdi Ara

west mi east mi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumda aradım hesap transferi ile ilgili ancak herhangi bi konu bulamadım. hesabım eastte transfer etmeyi düşünüyorum ruslardan ve durmadan küfür eden türklerden !! çok sıkıldım daha önce hesap transferi ile weste geçen arkadaşların tecrübeleri nedir? tavsiye eder misiniz yoksa devam mı etmeliyim?

• Aynen bende düşünüyorum west daha iyi diyor herkez bide ilk geçiş beleşmi runeler falan herşey kalıyo demi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cofutaka

Aynen bende düşünüyorum west daha iyi diyor herkez bide ilk geçiş beleşmi runeler falan herşey kalıyo demi?
    east
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

east

Alıntıları Göster
    Weste geçeli daha 3.günüm ama bilmiyorum bana mı denk geldi neredeyse her oyun daha bir çekişmeli oluyor , eastteki gibi ezmeler ezilmeler olmuyor daha bir hoş geldi bana west
  • @lwou kardesim tekrardan hosgeldin :)

Eastte her 3 kisiden 2sinin noob oldugunu dusunuyorum.runelerin masterieslerin sabit kalir riot sana o hakki vermisse. Ama ticker yontemi kullanirsan winlerin falan sifirlanir.blackberryden yazdigim icin turkce karakter kullanamiyorum affedersin. Uzun lafin kisasi west candir. Orasida turk dolarsa nereye gececegim allah bilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lwou

Weste geçeli daha 3.günüm ama bilmiyorum bana mı denk geldi neredeyse her oyun daha bir çekişmeli oluyor , eastteki gibi ezmeler ezilmeler olmuyor daha bir hoş geldi bana west

Alıntıları Göster
    Eastteki hesabımı sattıktan sonra West'te yeni hesap açtım. Şu an 20 Level'im ve şu ana kadar çok sıkıntı çektim. Sürekli Oyundan Çıkanlar, yerini beğenmeyip mid'e gelip Düşman Nexus'una gitmeler Vs. Bilmiyorum yüksek Seviyelerde ne olur. Ama En baştan başlayacak arkadaşlara Westi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sabırlıysanız birşey diyemem tabi. Tercih sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcakir1987 -- 21 Mayıs 2012; 14:33:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcakir1987

Eastteki hesabımı sattıktan sonra West'te yeni hesap açtım. Şu an 20 Level'im ve şu ana kadar çok sıkıntı çektim. Sürekli Oyundan Çıkanlar, yerini beğenmeyip mid'e gelip Düşman Nexus'una gitmeler Vs. Bilmiyorum yüksek Seviyelerde ne olur. Ama En baştan başlayacak arkadaşlara Westi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sabırlıysanız birşey diyemem tabi. Tercih sizin.

Alıntıları Göster
    Ben East'ten West'e geçtim. Oyuncular genel olarak daha iyi; flamer, rager vs. burdada var ama East'e göre daha iyi bence.
    West'e geç bence düşünme fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: mekase

Ben East'ten West'e geçtim. Oyuncular genel olarak daha iyi; flamer, rager vs. burdada var ama East'e göre daha iyi bence.
    West'e geç bence düşünme fazla

Alıntıları Göster
    Bilgilendirme için teşekürler. Ben de kararımı verdim weste geçmek istiyorum ama hesapta biraz rp var ve ip boost var transferden sonra bunlar silinir mi? aklıma takıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kecebas

Bilgilendirme için teşekürler. Ben de kararımı verdim weste geçmek istiyorum ama hesapta biraz rp var ve ip boost var transferden sonra bunlar silinir mi? aklıma takıldı.

Sorun yaşayacağını sanmıyorum.Ama sen yinede bir kaç fotoğraf almayı unutma,Ne olur ne olmaz diye :)
  • quote:

Herşey aynı kalıyor.Zaten silinirse supporta mesaj atarsın.
    Not:Sen ıp boostunun rpnin vs... screenshotunu almayı unutma ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: |D𐌲oogie|

quote:

Herşey aynı kalıyor.Zaten silinirse supporta mesaj atarsın.
    Not:Sen ıp boostunun rpnin vs... screenshotunu almayı unutma ;)

Alıntıları Göster
    weste geçiş tamamlandı sadece match history silindi. rp , ip boost ve runeler aynı. bakalım yeni server nasıl olacak...

• quote:

weste geçiş tamamlandı sadece match history silindi. rp , ip boost ve runeler aynı. bakalım yeni server nasıl olacak...

İlk 5-10 oyununun nasıl geçtiğini ve sonuçları buraya yazarsan sevinirim.
  • quote:

Herkes west iyi diye oraya geçti nooblarda geçti tabi.Şimdi east boş kaldı HUEHUEHUEHUE
    Özet : Keşke geçmeseydin bence westtede leaver felan çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

quote:

İlk 5-10 oyununun nasıl geçtiğini ve sonuçları buraya yazarsan sevinirim.

Alıntıları Göster
    West'e geçecekler pek fazla ümitlenmesin. Günde attığım 5 oyunun 3'ünde böyle nooblar, troller oluyor takımımda (Ya da ben çok şanssızım, Karthus ile 6-0 giderken yaptığım skora bakın...):

west mi east mi ??

Buna bir dur demek için supporta ticket attım. Bakalım ne olacak.

Oyunun replayi yok elimde. Keşke olsa da izleseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi League0fLegends -- 21 Mayıs 2012; 18:35:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Drake_

West'e geçecekler pek fazla ümitlenmesin. Günde attığım 5 oyunun 3'ünde böyle nooblar, troller oluyor takımımda (Ya da ben çok şanssızım, Karthus ile 6-0 giderken yaptığım skora bakın...):

west mi east mi ??

Buna bir dur demek için supporta ticket attım. Bakalım ne olacak.

Oyunun replayi yok elimde. Keşke olsa da izleseniz.

o win loss oranında bunların gelmesi garip. ben o kadar oynadım 1 tane bile gelmedi öyle troll bana westte.

• quote:

forumda aradım hesap transferi ile ilgili ancak herhangi bi konu bulamadım. hesabım eastte transfer etmeyi düşünüyorum ruslardan ve durmadan küfür eden türklerden !! çok sıkıldım daha önce hesap transferi ile weste geçen arkadaşların tecrübeleri nedir? tavsiye eder misiniz yoksa devam mı etmeliyim?

Heryer aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şuursuz Manda

quote:

Herkes west iyi diye oraya geçti nooblarda geçti tabi.Şimdi east boş kaldı HUEHUEHUEHUE

weste geçmemin sebebi leaverlardan ve nooblardan çok, özellikle ruslardan ve türklerden gelen küfürler işler yanlış gittiğinde hemen şuçlu bulunmaya çalışılıyo.. oyun bu sonuçta kazanılır kaybedilir ama küfür etmenin bi anlamı yok westte de vardır mutlaka bu tip oyuncular bunu zaman gösterecek. Türkler konusu ise apayrı kill alamayınca, yardım etmeyince hemen küfür insan kendi dilinden küfür yazıldığını görünce daha fazla sinirleniyo.

• quote:

quote:

quote:

weste geçmemin sebebi leaverlardan ve nooblardan çok, özellikle ruslardan ve türklerden gelen küfürler işler yanlış gittiğinde hemen şuçlu bulunmaya çalışılıyo.. oyun bu sonuçta kazanılır kaybedilir ama küfür etmenin bi anlamı yok westte de vardır mutlaka bu tip oyuncular bunu zaman gösterecek. Türkler konusu ise apayrı kill alamayınca, yardım etmeyince hemen küfür insan kendi dilinden küfür yazıldığını görünce daha fazla sinirleniyo.

Geçen takımıma 3 tane Türk premade, 1 tane de pkklı kürt (bu ayrı bir oyunda) geldi. 3 Türk şampiyon seçme ekranında, top benim "si*****m" yazdı. Oyuna girince sövmeler mi dersin feedlemeler mi dersin ağzın açık kalır. Asıl bombaya geliyorum. Pkklı kürt, oyunda solo top gitti. Bir güzel feedledi, üstüne ben oyunu taşımaya çalışmama rağmen beni suçladı. Hatta bana gerizekalı Türk, aptal Türk gibi hakaretlerde bulundu.

Ha aklıma gelmişken yazayım. Geçen jungle yapayım dedim, premade olarak 2-3 tane rus geldi. Ben kurtlardan başlayacağım, damage atın dedim. Adamlar damage attılar, kurtlara last hitte attılar. Sonra pişmiş pişmiş ALL'dan yazdılar, last hit atmayın demedi ki diye. Full ward alıp feedlediler bir güzel üstüne. Tabi ben sinirden basede afk bekliyorum. Tüm her şeyin suçlusu benmişim gibi beni suçladılar üstüne üstlük.

Gene aklıma gelmişken, geçen bir Türk geldi takımıma. Jungle Shyvana gidecekti. 2 kere topa gank attı, ben midde Veigar'ım, ikisinde de ikiye tek double verdiler adama, hepsi Shyvana'nın hatası tabi. Sonra 6 level oldu leave attı. Biz oynuyoruz tabi. Oyun 30. dakikasında girdi oyuna, Surrender çekti sonra tekrar çıktı. Biz oynamaya devam ettik. Oyun 50 dakika sürdü. Bir ara 10 dakika filan Ashe dc oldu. 3vs5 oynadık, daha sonrasında da 4vs5 oynadık. Karşıdakiler de iyi feedlenmişti. Ona rağmen oyunu aldık.

Bu dediklerimin hepsi iki gün içerisinde gerçekleşiyor. Okuduğunuz için teşekkürler, içimi dökmek istedim. Kalın sağlıcakla...

• quote:

quote:

quote:

Bunun çözümü west e geçmek değil yalnız,5 kişi premade girmek

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bunun çözümü west e geçmek değil yalnız,5 kişi premade girmek

Alıntıları Göster
    Na>West>East

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.