Şimdi Ara

WEB SERVER KURULUMU ... Web SErver Kurmak İsteyenlere (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
45.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mükemmel soyturk...çok güsel bir döküman...
  • Evet Sıra Geldi FTP Kurulumuna..
  • eyvallah
  • Ben Herşeyi Yaptım Fakat Dışardan Gireme Çalışınca

Bu sayfayı görme yetkiniz yok
    Verdiğiniz güvenlik bilgileri ile bu dizin ya da sayfayı görme izniniz olmayabilir.

Bunun Gibi Bir yazı çıkıyor

adres Fallenangel.serveftp.net bi bakın
  • Soyturk yardımını bekliyorum....
  • Soytürk kardeşim ben ayarları yaptım işte host adresi aldım bedava dediğin yerden diğer ayarları filan programı var dedin ondan yaptımmm...

Adsl modemin markası pikatel combo bunun özellikler sayfasına giriyorum start ip end ip(80 yaz vs demişsin) bu yok bulamadım o kadar kurcalasamda...Ayrıca aldığım adresi denedim mesela yunus.at.cx bunu yazıyorum benim modem ayarlarına girmek için şifreleri filan soruyor...Yani çoğu şey doğruda bi kaç ayarı bulamadığımdan yapamadım..Yardım edersen sevinirim....

Ayrıca sistemde phptriad yüklü www içinde ise index.html koydum belki o açılır die ama açılmadı en kısa zmaanda yardımlarını bekliyorum...Saol şimdiden...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tyunus

Soytürk kardeşim ben ayarları yaptım işte host adresi aldım bedava dediğin yerden diğer ayarları filan programı var dedin ondan yaptımmm...

Adsl modemin markası pikatel combo bunun özellikler sayfasına giriyorum start ip end ip(80 yaz vs demişsin) bu yok bulamadım o kadar kurcalasamda...Ayrıca aldığım adresi denedim mesela yunus.at.cx bunu yazıyorum benim modem ayarlarına girmek için şifreleri filan soruyor...Yani çoğu şey doğruda bi kaç ayarı bulamadığımdan yapamadım..Yardım edersen sevinirim....

Ayrıca sistemde phptriad yüklü www içinde ise index.html koydum belki o açılır die ama açılmadı en kısa zmaanda yardımlarını bekliyorum...Saol şimdiden...

Modemde Port Açma Bölümü Olması Lazım

bu linke bak orada farklı port açmışlar senin modemde

http://forum.donanimhaber.com/m_1335871/tm.htm

• Yardım ların için eywallah saol
  • aldıgım domane benim modemin syfasına gidiyo onu nasıl serverı'n bulundugu yere yönlendire bilirm
    yani 80 partuna benim modemin markası origo 80 portum açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi findikiran -- 23 Nisan 2005, 14:34:48 >
  • Bende herşeyi yaptım ama aldığım adrese girmeye çalışınca banada bir kullanıcı adı ve şifre soruyor ve girememiş oluyorum otomatikman.

Modemim Zoom Adsl X4.Ethernetten bağlı.

Virtual Serverdan açtım.

Portum açıktı şöle 80 80 Tcp 10.0.0.254

Ve benim bilgisaarıma verdiği 10.0.0.3

Biri yardımcı olursa sevinirim acil de !
  • ya belki bunla alakalı değil ama beim pc de c: yok. phptriadı da ne zaman kurmaya kalksam direk c: ye kumaya çalışıyor ve hata veriyor. nasıl halledebilirim lütfen bi yardım...
  • ya arkadaşım ben şimdi yaptım ama olmadı...

ben girebiliyorum ama başkası giremiyoor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuGhAn -- 23 Nisan 2005, 14:11:42 >
  • Aldıgım domane benim modemin syfasına gidiyo onu nasıl server'ın bulundugu yere yönlendire bilirm
    yani 80 partuna benim modemin markası origo

SOYTURK bi yardımcı olabilirmisin mail atmamızı istemiyorsun
    forumda cevap vermek itiyorsun anladıgım kadar
  • cok guzel bi dokuman walla ellerine sağlık
  • tşk

• İŞTE BUUUUUUUU !!!!
  • arkadaşlar ben ip numaramı girdiğimde benim modemin penceresi açılıyo site açılmıyo 80 portun modemi açmamasını nasıl engelleriz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Menalfa

arkadaşlar ben ip numaramı girdiğimde benim modemin penceresi açılıyo site açılmıyo 80 portun modemi açmamasını nasıl engelleriz ?

ARKADAŞLAR EĞER AYNI MAKİNEDEN GİRERSENİZ DİREK MODEME GİRER SİZ ARKADAŞLARINIZA SÖYLEYİN ONLAR SİZİN SAYFANIZA GİRECEKLERDİR.. SİZ KENDİ MAKİNENİZDE GÖRMEK İÇİN 127.0.0.1 VEYAhttp://localhost/ yazın
  • sağol
  • Senin Yapman Gereken Oradaki

80 80 10.0.0.254 Ü Silip Onun Yerine
    80 80 10.0.0.3 Yazmak
    quote:

Orjinalden alıntı: Fefe

Bende herşeyi yaptım ama aldığım adrese girmeye çalışınca banada bir kullanıcı adı ve şifre soruyor ve girememiş oluyorum otomatikman.

Modemim Zoom Adsl X4.Ethernetten bağlı.

Virtual Serverdan açtım.

Portum açıktı şöle 80 80 Tcp 10.0.0.254

Ve benim bilgisaarıma verdiği 10.0.0.3

Biri yardımcı olursa sevinirim acil de !

Hortla Okusunlar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.