Şimdi Ara

Web-Cam konusunda yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar aşağıdaki linkte bulunan "CODEGEN Web Cam 450K (COD3U)" ile "CODEGEN Web Cam 1300K (COD12U)" arasında sıralamada fark olarak şu görülüyor: biri 1.3 megapxel, diğeri 0.4 megapiksel. fakat üstlerine tıkladığımda çıkan pencerede yazan özellikleri tamamen aynı. ben bu işi anlamadım şahsen, aralarında 2 dolar fiyat farkı da var. biri bana bu olayı açıklarsa çok sevinirim.

http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/listele.php?no=86&onemli1=Webcam&s=WSempEJK24xJzxI7wUov

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inuyasha -- 14 Haziran 2005, 16:32:21 >

• arkadaşlar bir kaç gün içinde alacağım lütfen yardımcı olun.
  • Arkadaşım bu konuda fazla yardımcı olamayabilirim fakat nacizane bir önerim var eğer dinlersen. Şu an kendimde kullandığım apache kameralar gerçekten muazzam bir görüntü kalitesi sunuyor, fiyatına nisbetle gerçekten çok çok kaliteli görüntü veriyor. Yerinde olsam bu kamerayıda listeye alırdım, kesinlikle pişman olmazsın(model imzamda var.)
  • Çözünürlük farkı var biri 1.3 diğeri 0.4 megapiksel kendinde demişsin zaten tabiki 1.3 megapikseli al derim ben...
  • A4Tech PK635 önerim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.