Şimdi Ara

Wear OS Saatlerle Temassız Ödeme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
762
Cevap
73
Favori
59.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonus Flaşı çalıştırabilen var mı? Yüklediğim versiyonda simgesi gözükmüyor ve açıldıktan bir kaç sn sonra boş ekran kapanıyor. webview aşamasına kadar gelemedim bile. @faruqaygen siz hangi versiyonda denemiştiniz?

Bu arada World Mobil 3.3.2 versiyonu Galaxy watch 5 pro dada yükledim temassız olarak kart aktif oldu. Denemedim ama çalışacağını tahmin ediyorum.

• Gorkemm06 G kullanıcısına yanıt
    Sms geldi gerisi yok. Akbank hesabım yok. Wear OS Saatlerle Temassız Ödeme Wear OS Saatlerle Temassız Ödeme

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ateso8634 kullanıcısına yanıt
    Webview istiyor gerisi yok

• faruqaygen F kullanıcısına yanıt

hocam bu bana attığın sürüm heralde denedim ben SMS şifresini girdikten sonra tekrar başa dönüyor, giriş yapılmıyor. bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 22 Kasım 2022; 13:11:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonus Flaş hangi versiyonu? Ben güncel sürümle denedim sadece açılıp kapanıyor boş ekranda hiç bir şey gelmiyor. Siz bir aşamaya kadar gelmişsiniz sanırım.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Konum iznini kaldır tekrar dene bakalım, bu arada world mobil 'e giriş yapılmıyor telefondan da, saatten de. Sizde de durum aynı mı?

• faruqaygen F kullanıcısına yanıt

bende sıkıntı yok hocam.

axessi de tekrar denerim.

• konum erişimini reddedince attı bir daha da girmedi

• İşbankası için kullanmak isteyenler varsa sorunsuz çalışıyor. Son sürüm İşCep uygulamasını yükleyebilirsiniz. Uygulama biraz geç açılabilir ama açılıyor. Mobil Temassız Ödemeler bölümünden açmanız yeterli.

• Luminouse L kullanıcısına yanıt
    Şu uygulamayi guvenli olarak yukleme sansiniz var mi bir yere?

• Halk Kütüphanecisi kullanıcısına yanıt

Özelden gönderiyorum hocam.

bana da gönderir misiniz hocam zahmet olmassa

• Byblack58 kullanıcısına yanıt

Tabi hocam gönderdim

• teşekkürler hocam

• bir sorum olacak hem telefonda hem saatte işcep uygulaması yüklü olduğu zaman çakışma oluyor mu ? yani demek istediğim aynı uygulama ile iki cihazda oturum açabiliyor muyuz ? ona göre deneyeceğim çünkü, boşuna yüklemeyeyim

• Byblack58 kullanıcısına yanıt
    Maximum mobilden telefonda oderken simdi saate iscepi kurdum nfc de iscebi sectim ama daha deneme sansim olmadi

• İşcep uygulamasını aynı anda 3 cihaz ile kullanabilirsiniz. Hesaba giriş yapınca size soruyor tek cihazdan mı kullanmak istersiniz diye, diğer seçeneği seçip 3 cihaza kadar aynı anda kullanabilirsiniz.

Hem telefonumda işcep hesabım acık hem de saatimde. Sıkıntısız kullanıyorum. Mobil temassız ödemeyi saatten açtım, telefondan açmadım.

Saatten işçep ile mobil temassız ödersiniz, telefondan da maximum uygulaması ile mobil temassız ödersiniz sorun olmaz

Yani nfc acik ve iscep secili olmasi yeterli. Tabi iscep uygulamasina giris yapacagiz. Ayri bir ayar yok degil mi? Telefonda maximum uygulamasinda kartin yaninda temassiz aktif olmasi gerekiyor calismasi icin ondan soruyorum. Yarin ilk firsatta deneyecegim baska bir ayar yoksa..

Saatten işcep seçiliyken saatten ödeme yaparken bankanın güzel müziği sesi çıkıyor mu?

• Telefondan Maximum ile ödediğimde pos cihazından ses çıkıyordu.

Saatten İşçep ile ödediğimde pos cihazından ses çıkmadı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.