Şimdi Ara

WD'ler neden 16MB Cache? WD ve Seagate harici kasa içindeki diskler değiştirilebiliyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında gerek hız, gerek sessizlik ve ısı bakımından çok memnun olduğum dahili Seagate diskimde bios sorunu yaşadığım için artık WD alıcam diyordum. 1TB harici disk almam lazım, ancak WD'lerin uygun modellerinin hepsi 16MB cache bellekli ve bu beni gıcık etti açıkçası. Hani USB'den kullanıcaksın, bir farkını anlamazsın falan diyenler de olacaktır ama olsun Seagate 32MB koyarken WD 16MB olmasınından hoşlanmadım. Ve e-sata modellerinden alıcam. O da ayrı bir sorun galiba forumdan takip ettiğim kadarıyla.

WD ve Seagate harici disklerin içinde hangi model disklerini koyuyor bulamadım sitelerinde, sanki devlet sırrı.

Bir de merak ettiğim ve kullanan arkadaşlarımdan öğrenmek istediğim, WD ve Seagate'in disk kasalarını açıp içindeki diski değiştirebiliyor muyuz? Yani herhalde değişik şekillerde montajlamamışlardır kasaya, değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuiWan -- 15 Temmuz 2009; 9:21:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.