Şimdi Ara

WD 1TB usb harici hiçbiryerde yok. neden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • wd 1tb usb harici hard disk almak için heryere bakıyorum ama yok. neden bu modeli arıyorum? çünkü elimde aynısından bikaç tane var ve farklı adaptör/data kablosu gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum. daha da önemlisi oldukça memnunum. bu sebeplerle bu modeli arıyorum ama satan yer yok. her yerde "stokta yok" gözüküyor. ayrıca ikinci el vb almak istemiyorum.

merak ettiğim; piyasada neden bu model kalmadı, sebebini bilen var mı acaba?

• Aynen ben de WD Elements 1TB arıyorum ama hiç bi yerde yok stokta
  • Ben dün bursa media marktan 215 ytl western dijital 1 gb-harici- usb disk aldım.
    orada bol miktarda vardı
  • 1 tb wd element bende (ankara electro world) var
    fiyatı 219 ytl
  • birşey soracam wd de açma kapama elektirik gitmelerine karşın özellik vss varmı bende 1 tb almayı dusunuyorumda arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: aspirin_00

birşey soracam wd de açma kapama elektirik gitmelerine karşın özellik vss varmı bende 1 tb almayı dusunuyorumda arkadaşlar

Bu modelde açma-kapama düğmesi yok
  • bu ürünün stok sorunu olduğunu bilmiyordum gerçi ben buldum ama adresi bir hafta sonra verebilirim... neden derseniz 1 hafta sonra kesin alacağım madem piyasada böyle bir stok sorunu var ben alana kadar millet saldırırsa birde ordaki stoktada biterse bende alamam :) fiyatıda şuanda netdeki en uygunu tabi kampanyalar dışında... 245 civarı ve card finansa 10 milyon farkla 12 taksit bile yapıyorlar diğer kartlara 20 milyon falan fark var.
    bu arada hepsiburada da var gözüküyor
    http://www.hepsiburada.com/western-digital-my-book2-essential-usb2.0-1-tb-3.5-tasinabilir-disk-wdh1u10000e/productDetails.aspx?categoryid=100225&productid=bd97266

• ben ürün var dıyorum siz stok sorunu
    var dıyorsunuz anlamadım gerçekten
    ihtıyacınız olsa idi bulur alırdınız
  • Ben aldım istanbulda oturanlar ve netden alışveriş yapmak istemeyenler bakırköy capacitydeki electroworldden alabilirler 25 adet var. hem my book element hemde essential ikiside mevcut bilginize.
    Netden almak isteyenler içinde
    http://www.exa.com.tr/wd/sabit_diskler/wd_35-327-3869.html
    stokta 20 adet mevcut ama hafta sonu bitebilir diye söylediler burdanda ister mağazasından elden alabilirsiniz ister netden sipariş verebilirsiniz.
  • Bu sadece WD için deil, diğer markalar içinde geçerli.

Birçok sitede 1 TB alternatifi çok az.
  • istanbul kadıköy deki yazıcıoğlunun karsısındaki gold da var. capacity deki en alttaki electro world de var kullanıyorum ve müthiş. tek bir sorunu bile yok.Bi bakının derim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: benozgurum

bu ürünün stok sorunu olduğunu bilmiyordum gerçi ben buldum ama adresi bir hafta sonra verebilirim... neden derseniz 1 hafta sonra kesin alacağım madem piyasada böyle bir stok sorunu var ben alana kadar millet saldırırsa birde ordaki stoktada biterse bende alamam :) fiyatıda şuanda netdeki en uygunu tabi kampanyalar dışında... 245 civarı ve card finansa 10 milyon farkla 12 taksit bile yapıyorlar diğer kartlara 20 milyon falan fark var.
    bu arada hepsiburada da var gözüküyor
    http://www.hepsiburada.com/western-digital-my-book2-essential-usb2.0-1-tb-3.5-tasinabilir-disk-wdh1u10000e/productDetails.aspx?categoryid=100225&productid=bd97266

teşekkürler bilgi için.
    hemen verdim siparişi hepsiburadadan.

• rica ederim yanlız kendi başımdan geçtiği için biliyorum ürünü aldıktan sonra ntfsye çevirince haliyle hddyle içinde gelen programlarda siliniyor o sorun değilde içinde simgeyi belirleyen gizli bir autorun dosyası var oda silinince wdd simgesi kaybolur.Simgenin durmasını istiyorsan onun yedeğini alıp formatdan sonra içine salla haberin olsun :)
  • 1 TB USB disklerin fiyat listesi aşağıda var bakmanızı öneririm

http://www.teknofiyat.com/?search=1+tb+usb&altlimit=&ustlimit=

• Ben ebay den aldim 80 euro 1 TB WD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.