Şimdi Ara

Waw Dosyasını Binary Çevirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir projeye imza atmak istiyorum
    bildiğiniz üzere waw dosyası audio ses dosyasıdır ses dalgası
    WaW dosyasını binary sayısal verilerine çevirmek istiyorum ardından ascii yani text dosyasına döndürmek
    Burdaki amak waw dosyasındaki dalgaları yazıya çevirmek yani bunu yapabilecek varmı çok çok acil.

• Wav dosyasını Notepad++ ile açmayı denediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agentwho -- 31 Temmuz 2016; 0:00:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agentwho kullanıcısına yanıt
    Hemen deniyorum bir saniye hocam
    Şuanda tek sorun waw dosyasını binary çevirme programında bulamıyorum ascii de olabilir
  •  Waw Dosyasını Binary Çevirme

Pek anlamadim ama bir wav dosyasini su sekle donusturdum, eger istedigin buysa anlatabilirim.
  • rlxhkn R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bakmam gerekiyor işe yarayacağından emin değilim
    Gene link alayım ben müdür biraz kurcalayayım teşekkürler bu arada zaman ayırdığın için ve windows versiyonu var mı acaba ?
  • Bu bir program degil. Python kullanarak nette buldugum bir kodu denedim. Ama ben konuyu tam bilmiyorum, ki sen de pek bilmiyorsun galiba :) benim nette buldugum ornek kod su:

http://stackoverflow.com/questions/4526895/get-binary-data-from-audio-impulses

Burda verilen ilk cevapta adam degiskene binary_data demis. (tabi bu degisken adi oldugi icin adam istedigini verebilir) ama bu sekilde kodu calistirinca degisik karakterr cikiyor ve bu senin istedigin binary'e pek benzemiyor :) dedigim gibi konuya yabanci oldugum icin yardimci olamiycam galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google da Ansi to binary diye arattınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.