Şimdi Ara

Watt Yeterlimi Acaba ? Sistemim hakkında bilgi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistem Bu aslında ilk bilgisiyar toplamam diyebilirim 0 dan ufak tefek bilgi sahibiyimdir bana yardımcı olursanız çok çok sevinirim başka sistem önerilerinizide bekliyorum oyun için topladığımında bilgisini verim sizde

AMD FX X8 9590 Soket AM3+ 4.7GHz 16MB Önbellek 220W 32nm İşlemci 845,17 TL

MSI 990FXA GAMING AM3+ AMD 990FX/SB950 DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.1 Anakart 638,95 TL

MSI R9 380 GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı 807,99 TL

CORSAIR CX SERİSİ 80PLUS 750W GÜÇ KAYNAĞI 348,21 TL

Toplam : 2.640,32 TL gibi fiyat cıkıyor

2*4 = 8 gb Ram Hyper bulunuyor elimde olu 0 sıfır almama gerek yok diye düşünüyorum 1866mhz veya 1600mhz olması gerekiyordu ileride düşünüyorum değiştirmeyi

Harddisk buluyor oda wd 1 tb oda elimde bulunuyor

Uygun fiyata kasa ve soğutma düşünüyorum
    Soğutma iyi olması gerekiyor amd olucak diye sanırsam

Birbiriyle uyum içinde çalışır sanırsam dediğim gibi ilk defa 0 dan toplıyıcam eksileri ve artıları bana söylerseniz çok sevinirim.

Konuyu inşallah doğru yere açmışımdır şimdiden teşekkür ederim.

• SSD kullanmalısın. Onun haricinde güzel.
  • çok teşekkür ederim yorumunuzdan dolayı peki bana kasa ile soğutma sistemi konusunda yardımıcı olurmusunuz ne almalıyım ne yapalayım uygun olması benim için çok çok iyi
  • W411D3r kullanıcısına yanıt
    işlemciyede süper bir extra soğutucu almalısın kasa tavsiyemde budur yanda kocaman fanı varhttps://www.google.com.tr/search?q=kasa+ile+so%C4%9Futma&biw=1440&bih=799&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjBzJOu1aHJAhVHBiwKHZs3CC4Q_AUIBigB#imgrc=gwoUhiX_8MhDuM%3A
  • çok çok teşekkür ederim fiyatlarıda iyimiş baktım 100 tl ile 200 tl arası değişiyor sizce bu toplanan parçalar için fiyat güzelmidir.
    yoksa intelimi tercih etmeliyim ?
  • Teknik yardım yerine sistem tavsiyelerine konu açın. Daha tatminkar cevaplar alırsınız.
  • Bence illa amd işlemci istiyorsanız fx 8350 veya 8320 alıp ekran kartını yükseltirseniz daha iyi olur.
    r9 290 veya r9 390 alırsanız bence daha iyi olur.
    Bu arada o işlemciyi aldığınızda sıvı soğutma veya çok iyi bir hava soğutma sistemi almanız gerekir. İçinden soğutma çıkmıyor diye biliyorum yine de sorun.

Güç kaynağınıda minimum 700-800 wattlık alırsınız artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.