Şimdi Ara

Warrirordan Sıkıldım Trade etmek istiyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tauren warrior protection : 15600 civarı unbuff hp / 510 defense , Yedek gear olarak dps fena degil / 280 mount war. T4 kafalık dısında mevcut digerliri grull weya Zul aman itemleri.

Consortium/Cenarion/Netherwing/Shattered sun offensive/Shatar/ALdor/Vİolet eye (EXalted olanlar) Digerleride revered .

Profesison olarak JC/mining war. JC recipleri baya iyi nerdeyse tum maviler we epicler war.

Charda repair icin 700gold war .

Hesapta ayrıca 2 tane 70 shaman war gearlı kara seviyesi, 62 warrior , 70 PRiest , we 70 hunter da war

ama bazıları farklı serverlarda .

İstedigim sey Lock/Druid/Mage olsun i %280 mount olsun gear cok onemli degil , rep onemli degil , Proffesion olarak tailor ii olur casterlarda , horde/ally tartısılır daha fazla bilgi weya ulasmak icin

Ajaeviah@windowslive.com her zaman acık

• millet tank atıyor ama tanklar oyundan kaçıyor... yapma etme arkadaşım drooda tanklatma bossları lazımsın sen wow dünyasına gel vazgeç satmayı falan zaten yüzde 5 ihtimal satabilirsen satarsın çünkü tank oynamak profesyonel işidir herkez beceremez
  • Herkes charını satabilir.Ama bi TANK ASLA!!!!
  • baya bi tanklık yaptım sonra bıraktım ve şunu söyleyim herkes tank oynasın ondan sonra diğer class lara geçsinmilletle uğraşılmıyo tanklıkta
    dps rekoru kırmak isteyenlerle cebelleşip duruyosun .
    boşuna repair parası verip duruyosun hesap ettim 10k yakın repair parası vermişim bide bu gold ları farmlamak filan iş deil yani tanklık.
  • Tanklarin sikintilari cok gercekten bakiyorum daily quest yapanlara adam daily yapana kadar cani cikiyo ben 3 mob kesiom adam anca tekini zor kesiyo belki dps ye gecmeyi deneyebilirsin dps si zevklidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.