Şimdi Ara

WarFace Türkiye Server Açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 1.5 2 haftadır oyun açık türkçe dil desteği mevcut oyun crytek firmasına ait crysis e benzer bir çok yönü var free to play bir oyun gerçekten çok zevkli adam vurma hissi cok üst seviyede grafikler harika tek eksik online oyuncu bence yeterli tanıtım yapılamadı mutlaka denemelisiniz
    bu oyunun türkiye sayfasıhttp://www.gfaceturkiye.com/
    bu download linkihttp://www.warfaceturkiye.com/indir.html
    oyunu indiriyorsunuz basit bir şekilde üyelik alıyorsunuz gface üzerinden bu kadar sonra oyuna girip oynuyorsunuz ortalama 2 3 saatte iniyor bir cogunuzda daha hızlı olucaktır bu oyuncu sıkıntısı var denemeden geçmeyin bence
    bu linkte oyun ici video var ruslara ait bir video aynı harita bizim serverda da mevcut seslendirmeler dahil herşey türkçe rahatlıkla oynayabilirsiniz
    http://www.youtube.com/watch?v=LrfhzMIhvl4
    buda oyun tanıtımı için istanbul sokaklarında gezen warface tankı güzel bişey ama tanıtımını yapamadılar
    http://www.youtube.com/watch?v=5U1xXaU-a_A
    mutlaka denemelisiniz yeterli oyuncu yok sırf bu yüzden forumlarda konu acıp bişiler yapmaya calısıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhcskn -- 31 Ekim 2013; 14:59:12 >

• Turkiye serveri pek kimse yok.
    avrupa serverindayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunun sistem gereksinimleri nedir acaba ?
  • Beyler aslında anlaşıp aynı saatlerde oynayabiliriz

• Millet TR serverde bol bol oyuncu var ama siz bilmiyorsunuz.Kapalı betadaykan biz anlaştık ve özel oda kutup oynuyoruz.(Davet edilmeyen giremez)...Ben buna karsiyim gerçi.Eğer adam bulmak istiyorsaniz.Warfacetr nin forumuna yazin.Mutlaka bir grup bulursunuz

• Daha önce indirmiştim Avrupa versiyonunu , oyuncu sayısı az hele türk sunucusuna girdiğimde kimse yoktu pvp'de (gerçi sunucu daha yeniydi). Ayrıca oyunu bikaç gün önce açayım dedim oyun silindi baktım %0 yazıyor baştan indiriyor ben de uğraşmadım. Oyun betadan çıkmadıkça oynamam tabi avrupa / türk versiyonu için. Haziran ayından beridir rus versiyonunu oynuyorum , geçen seneden beri oynanıyor ve beta değil. Dil ve biraz lag dışında sorun yok.

quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

bu oyunun sistem gereksinimleri nedir acaba ?

Sistem gerekisinimleri sanırım şöyle idi :

Core 2 Duo işlemci , 2 GB ram , 9800GT / HD4830 ekran kartı. İndirme olarak sanırım 2 GB civarı idi ya da biraz daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cos37 -- 31 Ekim 2013; 20:05:33 >
  • suan oyunda hiç bir sorun yok server açıldı isteyen rahatlıkla oynayabiliyor %100 türkçe hiç bir sıkıntı çekmessiniz online sıkıntısı acemi sayılan rütbelerde yok ancak belli bir rütbeden sonra sizi lobiden atıyor usta lobisine girmeniz gerekiyor oradada pek fazla kişi yok ama 2 3 gündür usta lobisinde de yaklasık 20 kişi oluyor oynayabiliyorum acemi lobisinde 200 300 kişi oluyor hersey harika tek eksik oyuncu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cos37

Daha önce indirmiştim Avrupa versiyonunu , oyuncu sayısı az hele türk sunucusuna girdiğimde kimse yoktu pvp'de (gerçi sunucu daha yeniydi). Ayrıca oyunu bikaç gün önce açayım dedim oyun silindi baktım %0 yazıyor baştan indiriyor ben de uğraşmadım. Oyun betadan çıkmadıkça oynamam tabi avrupa / türk versiyonu için. Haziran ayından beridir rus versiyonunu oynuyorum , geçen seneden beri oynanıyor ve beta değil. Dil ve biraz lag dışında sorun yok.

quote:

Core 2 Duo işlemci , 2 GB ram , 9800GT / HD4830 ekran kartı. İndirme olarak sanırım 2 GB civarı idi ya da biraz daha fazla.

sistem gereksinimlerini yazmışsın ama bende ondan daha düşük bir sistem bile açabilir optimizasyonu cok iyi tutturmuşlar adamlar yapmış kısaca çoluk combalakta yok oyunda fps sevenler denesin bence cok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: smhcskn

quote:

Orijinalden alıntı: cos37

Daha önce indirmiştim Avrupa versiyonunu , oyuncu sayısı az hele türk sunucusuna girdiğimde kimse yoktu pvp'de (gerçi sunucu daha yeniydi). Ayrıca oyunu bikaç gün önce açayım dedim oyun silindi baktım %0 yazıyor baştan indiriyor ben de uğraşmadım. Oyun betadan çıkmadıkça oynamam tabi avrupa / türk versiyonu için. Haziran ayından beridir rus versiyonunu oynuyorum , geçen seneden beri oynanıyor ve beta değil. Dil ve biraz lag dışında sorun yok.

quote:

sistem gereksinimlerini yazmışsın ama bende ondan daha düşük bir sistem bile açabilir optimizasyonu cok iyi tutturmuşlar adamlar yapmış kısaca çoluk combalakta yok oyunda fps sevenler denesin bence cok iyi

Optimizasyon iyi ama bazı co-op haritalarında gpu kullanımı düşüyor , bu arada yazdığım sistem gereksinimi önerilen idi. Düşük donanımlarda da oynanabilir bir oyun. Ücretsiz fps oyunları arasında en iyilerinden.

• Eğer başlamayı düşünen varsa klanımızın facebook sayfasından bize ulaşsınlarhttps://www.facebook.com/OttomanEmpireWF
    klanımız yeni kuruldu suan 5. sırada eğer destek verirseniz daha iyi yerlere gelebilirz :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.