Şimdi Ara

WARCRAFT FT-DOTA VE GENERALS ZH BULUŞMA YERİ-YENİLENDİ!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
1
Favori
73.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw ben hic bisi yapamadım zero oynamak istiyorum ama hamachiden server lara girdim bisi olmuo oyunda bekliyorum hic oyun kurulmuo ne yapmam lazım
  • yok arkadaslar bu isi en iyi msn cozer hamachi yardımcısı olur

msnde oyunanacak oyunla grup olusturulur kişiler eklenir uyar ise hamachi acılır oyuna baslanır
  • arkadsım cok guzel bır topıc elıne saglık.boylece unutulmaz stratejı oyunlarını evımızde doyasıya keyıfle oynucaz.tabı bn hala bır net alamadım

• quote:

Orjinalden alıntı: DUKES

arkadsım cok guzel bır topıc elıne saglık.boylece unutulmaz stratejı oyunlarını evımızde doyasıya keyıfle oynucaz.tabı bn hala bır net alamadım

..netti alda gel aramıza kardeş...

• Beyler bir sorum olacak dotada oynamak için ne yapıcam bi ayrıntılı anlatırsanız sevinirim.
    Bir de sole bir sorunum var dota map i indirdim yanlız mapte oynayamıyorum world editorde bi acıyım dedim sole bir hata cıktıhttp://img209.imageshack.us/my.php?image=yenibitelemresmi5iq.png
  • bak sımdı oncelıkle dedıklerımı yaptıktan sonra ındırdıgın dota harıtasını su uzantılara kopyalayacaksın.
    C:\Program Files\Warcraft III\Maps\FrozenThrone
    ve
    C:\Program Files\Warcraft III\Maps\FrozenThrone\Scenario

ıkı yere kopyaladıgında daha rahat bulusun...boylece dota harıtasını oynayabılırsın...

quote:

Orjinalden alıntı: shadow123

Beyler bir sorum olacak dotada oynamak için ne yapıcam bi ayrıntılı anlatırsanız sevinirim.
    Bir de sole bir sorunum var dota map i indirdim yanlız mapte oynayamıyorum world editorde bi acıyım dedim sole bir hata cıktıhttp://img209.imageshack.us/my.php?image=yenibitelemresmi5iq.png

• quote:

Orjinalden alıntı: bonser24

bak sımdı oncelıkle dedıklerımı yaptıktan sonra ındırdıgın dota harıtasını su uzantılara kopyalayacaksın.
    ve

ıkı yere kopyaladıgında daha rahat bulusun...boylece dota harıtasını oynayabılırsın...

quote:

Beyler bir sorum olacak dotada oynamak için ne yapıcam bi ayrıntılı anlatırsanız sevinirim.

Cok tesekkurler bi denicem insallah olur

• olmazsa tekrar bakarız...

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bonser24

bak sımdı oncelıkle dedıklerımı yaptıktan sonra ındırdıgın dota harıtasını su uzantılara kopyalayacaksın.
    ve

quote:

Cok tesekkurler bi denicem insallah olur

• Calıstırdım guzelmiş gercekten ama sole bir şeye kafam takıldı orda item satan adamdaki itemlerin hepsi aynı scroll seklinde dusuyor ve etki etmiyor onları kullanabilmek için malzeme gibi bir şey lazım sanırım bunları nasıl bulabilirim.
    Bir de onerebilecegin bir karakter varmı hepsini sırayla denemek sıkıyo
  • Bir sorum daha olcak senide baya sıktım ama hamachi den senin servera baglandım ama oynamak için normal multiplayerdan mı girecem?
  • ewt..nasıl ınt cafede arkadaslarla lan oynuyorsan aynen yıne multıden gırerek oynayabılırsın...
    quote:

Bir sorum daha olcak senide baya sıktım ama hamachi den senin servera baglandım ama oynamak için normal multiplayerdan mı girecem?
  • Şimdi o shoplardaki scroll lar reçeteler 4 tane reçete shop var. Bunların bazılarının üstünde fiyatı yazar bazılarında ise ağaç vardır. Ağaç lı reçerteleri tamamladığınız zaman direkt reçetedeki iteme dönüşür. Diğer reçeteyi de satın almanız gerekir. Bazı itemleri base deki shoplarda bulamayabilirsin onun için ormandaki saklı shop a bakman gerekiyor(eaglehorn, vitality booster v.s.). Hero olarakta oynayış tarzına göre değişmekte olay ve tabiki rakibine göre. O yüzden belli bir hero öneremiyorum.
  • Cevap için tesekkurler ama bu agacı nerde topluyacaz?
    Birde hero olarak Lina İnverse-Slayer ile Oynuyorum bunun için ne tur takılar onerirsin?
  • Aghanim ve Guinsoo tam senin herona göre itemler. lvl4 reçetelerinden tamamlayacaksın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: grambrood

Şimdi o shoplardaki scroll lar reçeteler 4 tane reçete shop var. Bunların bazılarının üstünde fiyatı yazar bazılarında ise ağaç vardır. Ağaç lı reçerteleri tamamladığınız zaman direkt reçetedeki iteme dönüşür. Diğer reçeteyi de satın almanız gerekir. Bazı itemleri base deki shoplarda bulamayabilirsin onun için ormandaki saklı shop a bakman gerekiyor(eaglehorn, vitality booster v.s.). Hero olarakta oynayış tarzına göre değişmekte olay ve tabiki rakibine göre. O yüzden belli bir hero öneremiyorum.

• Yaw 3 serverde dolmuş gözüküyor 4.ncüde şifreyi kabul etmiyor.Yeni server söylebilirmisiniz.Yoksa yeni açabilir mi birisi ? Yeni görenler girer hemm
  • düzeldi...
    quote:

Orjinalden alıntı: NoBodyİs

Yaw 3 serverde dolmuş gözüküyor 4.ncüde şifreyi kabul etmiyor.Yeni server söylebilirmisiniz.Yoksa yeni açabilir mi birisi ? Yeni görenler girer hemm
  • EDİT:

yeni katılan ve bende msn i olmayan üyeler bana msn adreslerini pm yoluyla gönderirse sevinirim..çünkü böylece msn yoluyla haberleşebiliriz..
  • benle general oynamak isteyen varsa hemen yazsin hamachi join:mstf9 pass:zh usta olmasini tercih ederimkesinlikle noob olmasin yane cunku ben generalim.o y uzden zevk almıyom yane beni tanıyanlar olur zaten msn :mustafa1071636@hotmail.com eklerseniz konsuruz sohbet ederiz mutlaka beklioımmmm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.