Şimdi Ara

War is coming!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ARKADAŞIN TOPU KÜÇÜKKEN İNŞAATA KAÇMIŞ HERHAL
  • Olay şöyle. aslında fake hesap kullanıyorum. Fake derken yanlış anlaşılmasın tek hesap kullanıyorum. Sadece kimliğimi belli etmeyecek şekilde.
    Şimdi warhammer a başlayacağız, konu ile ilgili sürekli mesajlar yazılacak. Bu yüzden yeni bir hesap almam gerekir. Çünki oyun içinde birilerine telefon veya msn verme gibi durumları olacaktır. Bu hesaplada bi salaklık yapmak istedim öyle bir mesaj yolladım :). 4 uyarısı var ve tek uyarıda banlanacak.
    Hiç yaşıma yakışmayacak birşey farkındayım ama bazen çocukluk dürtüleri baskın oluyor.
    Birde yapabileceğin en iyi espri bumu? Daha yaratıcı şeyler için çaba göstermelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ESancak -- 26 Mart 2008; 14:19:21 >

• daha yaratıcı diyorsunda benim içime cem yılmaz kaçmadı ya

espiri

• içe girmeyen bişeyler yokmu sende :P. ilkinde ben inşatta, 2 incide sen cem yılmaz ile
  • 2 side berbat
  • Etmiycem şikayet banlanma
  • open beta değilmiş anasını satayım. ilk 10 a beleş oyun paketi. sonraki 100 e de beta.
  • Collector's edition pre-order ediosun onunlada open betaya garanti giriş veriyo ama siteler isveç,yunan,danimarka,polonya felan o yüzden şimdi bende alamadım.Ama eğer şuanda çıkanlarından almayı başarabilirsen open beta ya giriş yapabiliosun.
  • zar zor siteyi açıyorum zaten. Yoğunluktan hata veriyor. Bir kaç link e tıkladım ama fiyat 0 olarak görünüyor. diğerlerini denemye çalışıyorum. Fiyat hakkında bir bilgiye ulaşan varmı ?

Linklerin çoğu yanlış. Siteler açılmıyor yada sayfalar kaldırılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ESancak -- 26 Mart 2008; 17:01:06 >
  • 50 euro. Verilmez betayı görmek için. Zaten oyunla ilgili extra birşeye ihtiyacım yok. İhitacım olan tek şey key.
    http://www.play.com/Games/PC/4-/2561625/Warhammer-Mark-Of-Chaos-Collector-Edition/Product.html?cur=258

Age of Reckoning? Mark of Chaos ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ESancak -- 26 Mart 2008; 17:12:58 >
  • Age of Reckoning olucak Mark of Chaos Single oluyo.Multide oynanabiliyo.Valla oynamak isteyen 50euro verir neden verilmesin yani merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turukai -- 26 Mart 2008; 17:31:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ESancak

o kadar.

bu ne la şimdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.