Şimdi Ara

Wanted(Aranıyor) !!! Trabzon Samsun çevresi ve Ankara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar; Değişensiz 1 veya 2 parça kaporta ve tavan hariç boya olabilir; tercihin Dizel Megane, clio yada benzinli ve dizel Astra ve corsa diğer marka araçlarda olabilir max. 100.000 120.000 km yi geçmemiş 32000-TL ye kadar araç arıyorum ciddi, samimi olan ve arabasının orjinalliğine güvenen arkadaşlar Trabzon rize giresun artvin ordu samsun gümüşhane bayburt erzincan ve ANKARA illerinde bulunan araçlarınızı alabilirim. Şimdiden tşk ederim.

• NOT: Galerici Değilim Biniciyim Topu topu bir tane satın alıcam zaten :))
  • Vay be !!! Kimse araç satmıyor mu ?
  • Merhaba, sanirim istediginiz tarzda bir arac. Forum ve sahibinden linkini veriyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-3-1.4-98-bg-lpg-makyajli-kasa-78000-km-de-155636516/detay

forum linki:
    http://forum.donanimhaber.com/m_89251452/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hftblgc -- 26 Mart 2014; 23:58:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabaru dostum araç güzel ama benim aradığım kritere sahip değil hem arzi hem buyuk ilgin için tşkler umarım sıkıntısız satarsınız
  • hftblgc dostum, aracın iyi görünüyor aslına bakarsan isteklerimi de karşılıyor. Yanlız; fiyatı pahalı geldi, yani biz 40000 de tüplü 2007 accsent era yı sahibinden ilan piyasası 23-24.000 iken 20000 verdik 2 parçası boyalıydı değişen yok sadece 1 ay önce, sizde aşşağı yukarı site fiyatını talep etmişsiniz eğer fiyatda pazarlık etmeyi düşünürseniz arayayım görüşelim
  • ARAÇ VARDA KRİTER DIŞI VE İL UYMADI
  • :)
  • Arkadaşlar başka araç satan yok mu ?
  • hocam 2004 passat var ilgilenirsen pm at
  • Pasaat beni aşar micra küçük bir araç galiba kısmetsiziz bu konuda, umarım aradığımız araçı bulabiliriz; yok mu daha fazla araç ?
  • MihMaNdaR29 M kullanıcısına yanıt
    2-3 fazla verirsin megane bineceğine passata binersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.