Şimdi Ara

w995 ımeı atılmaz mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yurt dışından abim w995 gönderdi ama pasaport bulamadım ımeı degıstırılebılırmı bu telefonda ... bilgi olan arkadaşım varsa cevaplarsa sevınırım...

• hayır bildiğim kadarıyla
    a2 imei changer diye aratınca programlar çıkıyor ama işe yarayanına rastlamadım şu yaşıma kadar
    bol şanslar
  • Türkiyede bunu yapabilecek telefoncu yok ... daha doğrusu A2 kırabilecek kutu Türkiyede yok
    350 euro bir kutuda
  • niye ki anlayamadım ımeı atmadan da olmaz mı acaba .. telekominikasyon fark edıyorda kapatıyor mu bu tur telefonları ...
  • aynen öyle.
    sistem 15 gün içinde kapatır
  • ESKİ KULLANMADIĞIM Bİ TELEFONUN İMEİ YAPSAK OLUR MU ACABA
  • quote:

Orijinalden alıntı: erener01

ESKİ KULLANMADIĞIM Bİ TELEFONUN İMEİ YAPSAK OLUR MU ACABA

dediğim gibi türkiyede bunu yapabilecek cihaz yok )

mp3 niyetine kullanırsınız artık veya mp3 niyetine satarsınız 50tl çalışır benden
  • Benim kuzenim Üsküdar da k790i telefona imei attırmıştı nasıl yapmıştı bilmiyorum ama bir telefoncuda yaptırmıştı yani.
  • geçici pasaport kaydı yapıyolardı sanırım ama oda epey mi para. bide winhex tarzı bi programla kodları değiştirerek 1 aylığına çalıştırıyosun ay sonunda tekrar aynı işlemi yapa yapa kullanılıyor diye bişeyler okumuştum zamanında ama tam olarak bilgim yok.
  • paranızı kaptırmayın
    geçici kayıt yaparlar. programlar işe yaramıyor, geçici çözümler.. yarasaydı vakti zamanında a2 li tüm cihazlar kayıtlı olurdu
    sonuçta bence ya pasaport bulun veya arkadaşın dediği gibi mp3 olarak kullanın veya satın veya saklayın artıkın karar sizin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Benim kuzenim Üsküdar da k790i telefona imei attırmıştı nasıl yapmıştı bilmiyorum ama bir telefoncuda yaptırmıştı yani.

A1 serisine oluyorda A2 serisine malesef olmuyor.
  • A1 serisi cihazlara imei rahatlıkla atılabilirken A2 cihazlara imei atmak imkansıza yakın yazılımsal atıyorlar ama çok gitmiyor . Kalıcı bir yöntemi olsaydı şu anda türkiyede a2 serisi cihaz kaynardı . Arkadaşların dediği gibi ya pasaport kayıtı yapacaksınız yada mp3 kamera olarak kullanacaksınız. Satmayı düşünüyorsanız talibim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Benim kuzenim Üsküdar da k790i telefona imei attırmıştı nasıl yapmıştı bilmiyorum ama bir telefoncuda yaptırmıştı yani.

A1 serisine oluyorda A2 serisine malesef olmuyor.

Anladım hocam bilmiyordum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drummer_bjk

geçici pasaport kaydı yapıyolardı sanırım ama oda epey mi para. bide winhex tarzı bi programla kodları değiştirerek 1 aylığına çalıştırıyosun ay sonunda tekrar aynı işlemi yapa yapa kullanılıyor diye bişeyler okumuştum zamanında ama tam olarak bilgim yok.

BU İŞE DE RAZIYIM AYDA BI PROĞRAM ATARIM AMA ARTIK OLMAYACAKSA DA ÇÖPE ATARIM GİTSİN...... KIZDIM HA.......
  • anakartı sağlam gerisi pert olmuş ucuz bi w995 ve kaliteli bi tamirci bularak anakart(ya da imei ile ilgili kısım işte ismi her neyse) değişimi yaparsanız da olur gibime geliyo. yani eski arızalı bi telefon alıp onu elinideki telefonun olabildiğince çok parçasını kullanarak sıfırlamış olursunuz.bu da çözüm olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.