Şimdi Ara

W211 E 320 LPG TAVSİYESİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. 2003 model E320 aldım .250000 km de. Lpg taktıracağım. Teleflex ve Prins arasında aldım. Ankara da ikamet ediyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

• 2011 makyajli c180 kullanıyorum prins taktirdim cok sukur 3 aydır hicbir sıkıntı çıkarmadı
    Lpg de Kmde 40 kuruş yakıyor :D :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben vialle lpsi taktırdım

• Prins gibi markalarla sorun yaşayacağınızı saanmıyorum.Bu arada kusura bakmazsanız aracı kaça aldınız? Bende bakıyorum bu modeldeki w211 lere.Birde sbc fren arızasıyla ilgili yetkili servisten bilgi alma durumunuz oldumu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana maliyeti 72000 tl.

• ali_ihsan_ergin kullanıcısına yanıt
    Lpg den sonra performans kaybı ne durumda ?

Objektif olarak yazarsanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası henüz çok fazla test etmedim. Ama bana harika geldi.

• Aslında yakıtı sıvı olarak veren ve birçok üstün özelliğini olduğunu bildiğim halde, çok pahalı olduğu için pek ilgilenmemiştim. Kalitesi tartışmam zaten. Ama tesadüfen Viallenin internet sitesinde anlaşmalı olduğu kurumların biri üzerinden %14 indirim alınca hiç tereddüt etmeden Vialle türkiye distribütörü Asil de peşin indirimi de yaptırarak, montaj yaptırdım. LiquidSi nin 6 silindir için olan kitini taktılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce 4-5 arabamda Teleflex Gfi kullanmıştım. Çok memnundum. Ama artık başka bir firma almış. Kalite, servis ve parça konusunda sorun yaşayabilirsiniz dediler. Ayrıca lpg yi bitirmeyin yoksa basınç düşünce arızaya geçer servise gelmeniz gerekir dediler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.