Şimdi Ara

Vw Polo 1.4 TDİ Comfortline Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vw polo 1.4 tdi comfortline= 55.700 tl civarında.

Bu aracı seçmemin nedeni işe her gün aracımla gidip geldiğim için seçtim.

Yol tutuşu nasıldır?
    Kabine ses alırmı?
    süspansiyonları nasıl?
    İç malzeme İşçiliği,Kalitesi nasıl?
    Bu araç bu fiyata alınırmı?
    Bu araç yerine başka az yakan araç hangisini almalıyım?
    Rakipleri ile kıyaslarsak hangileri öne çıkar?
    Aracı kullanan ve kullanmayan arkadaşlardan cevap bekliyorum

İyi forumlar...

• İsmini zikrettiğin o modelin o malum markası sanayiden çıkmaz. Yanında egerim sanayinin yanındaki tarlaları da alabiliyorsan olabilir, çünkü araç sanayide tamir edilirken nohut ekecek bol bol zamanın olur.
    Sonuç olarak konuyu kilitlemeden önce ben Toyota Yaris markasını derim. Her konuda adını telaffuz ettiğin o arabadan 2 gömlek üstündür, ağrıza yapmaz.
  • Fiat punto lounge alabilirsiniz spor paketli çok güzel olur
  • O soylediginiz fiyata 10000 15000 km de focus astra golf dizel alinabilir.tabiki tercih sizin ama bu kasanin 2011 modeline 6 ay binebildim.kabine cok fazla ses aliyordu ve suspansiyonlari her cukuru hissetiriyordu.almadan bir test surusu mutlaka yapin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi alın 1 sene sonra 70 e satarsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • size fluence gider hem az yakıyor hemde sabah fluence kullandığınızı gören işe gittiğinizi anlar. gri renk hemde.

şaka bir yana tek sözüm bu araç bu fiyata alınmaz. başka araç seçip yeni konu açın diyorum.
  • Fluence benim boyumu aşıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unutkanadam41 U kullanıcısına yanıt
    Eskiye göre kendini geliştirdi VW polo donanım olsun kalite algısı olsun kabine 110 dan sonra alıyor.O fiyata 0 km de alınır.Onun yerine 1.6 TDI Skoda Rapid olabilir.Fiesta güzel ama motor olarak 1.4 TDI daha üstün 1.5 TDCİ 75 ten 1.5 DCİ 90 clio 4 motor olarak iyi ama malum kalite olarak zayıf işçilik ve yalıtım sorunları var.1.3 CDTI 95 ise yine 1.4 TDI dan fazla yakıp daha az giecek en mantıklı o fiyata 0 km de 1.6 TDI 105 Skoda rapid derim Sedan sorun olmayacaksa
  • unutkanadam41 U kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 1.6 TDI 105 250 skoda rapid al hem daha geniş hacimli daha fiyat performansı yüksek olan bi araca sahip olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaceKıng26 -- 19 Ekim 2014; 1:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

İsmini zikrettiğin o modelin o malum markası sanayiden çıkmaz. Yanında egerim sanayinin yanındaki tarlaları da alabiliyorsan olabilir, çünkü araç sanayide tamir edilirken nohut ekecek bol bol zamanın olur.
    Sonuç olarak konuyu kilitlemeden önce ben Toyota Yaris markasını derim. Her konuda adını telaffuz ettiğin o arabadan 2 gömlek üstündür, ağrıza yapmaz.

oooo trolümüz de gelmiş. bilmediğin araç hakkında yorum yapma bari birader.önce arıza yazmayı öğren.

konuyu açan arkadaşım aracın 1.2 tdi olanını şirket aracı olarak kullanıyorum.araç sınıfında çok başarılı.tek sıkıntısı ne dersen araç yüksek hızlarda 120 üstü falan sarsılmaya başlıyor kasası ufak bir araç olması sebebiyle.zaten maksimum da 170-80 civarı basıyor yani tek sıkıntısı bu diyebilirim bu araçla 150 civarına kadar da çıktım kullanılır mı evet yüksek hızda kullanılır ama hafif sarsıntıyı göz önüne alırsanız.aracı değiştirmeyi düşünüyor çalıştığım şirket.fikrimizi sorarlarsa 1.4 tdi olanı aldırırız 2014 model.kalitesini zaten biliyoruz hem daha donanımlı bizdeki 1.2tdi'a göre.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.