Şimdi Ara

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.726
Cevap
31
Favori
443.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modifiye İşlemleri Off Road alanında uzman Taroto ve 4x4 Truck Shop'da özenle seçilmiş orjinal parçalar uygulanarak

yapılmıştır,ruhsata işlidir.

Aydınlatmalar;

ARB 9,5'inç 32'Led İntensity 2 Adet Yayıcı Off Road Aydınlatma

ARB İntensity 9,5'inç Orjinal 2'şer adet Sarı ve Şeffaf Koruyucu Kapak

Visions x 6,7'inç12'Led 2 Adet Yayıcı Off Road Aydınlatma

Visions x 6,7'inç 18'Led 1 Adet Yayıcı Off Road Aydınlatma

Visions x 6,7'inç Orjinal 3'er adet Sarı,Şeffaf ve Mavi Koruyucu Kapak

Visions x Extreme 12'inç 9'Led Bar Off Road Aydınlatma (Arka Tampon Üstü)

Arka tampon üstü geri vites,sinyal,park,4l'ü flaşör,stop led aydınlatma

Jant-Lastik;

Delta Orjinal 18' Jant

Mickey Thompson ATZ P3 305/60/18 Lastikler

Diğer aksesuarlar;

RCD 510 Bluetooth'lu Dokunmatik Ekran 6'lı CD Çalar

ARB Ön Sahara Tampon ve Bullbar

ARB Yan Basamaklar

Rock 12.000lb Ön Çelik Halatlı Vinç

ARB Old Man 5cm Süspansiyon Ön Arka Komple Amortisör Kiti

4cm Lift Kit

Spacer

Ön kaput rüzgarlığı

Camlarda rüzgarlık

Tüm camlarda orta ton film,arka kabin camlarda koyu ton film

Yan camları sürgülü, menteşeli kilitli anahtarlı arka kabin

Orjinal american havuz kauçuk paspas

VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

• Herkese merhaba, 2016 model doğal gri canyon aldım. kasa aydınlatması için bir düğme var konsolda arada duğmenin ışığı yanıyor ama kasada bir hareket yok. Konu ile ilgili bilgisi, fikri veya görüşü olan var mıdır ?
  • Arkadaşlar bugün 2016 model highline otomatik bir amarok baktım satıcı 4x4 dedi çok inceleyemedim aracı ama ruhsatta D.2 TİPİ kısmında 2H yazıyor araç vergi sorgulattığında 4x4 yazıyor, ayrıca araca bitdi denildi ama vergi yazısında tdi yazıyor, satışa yarın gidicem kandırılmak istemiyorum acil yardım edermisiniz. Teşekkürler. VW AMAROK Pick-up kullanıcıları VW AMAROK Pick-up kullanıcıları

• tsotsi01 T kullanıcısına yanıt
    2H zaten amarok'un çift kabinlisinin kısa adıdı. Şasi numarası da onunla başlar ona özel parçalarda.

N1G sınıfında G 4x4 arazi taşıtı demek.

180HP'ler zaten btdi oluyor. eskileri 163 müydü neydi.
  • NuDGeRR N kullanıcısına yanıt
    kasa aydınlatma düğmesi motor kapandıktan sonra yanıyor sadece.
  • Grup tozlanmis. Nerdesiniz amarokcular?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slmlar...2015 model 4x4 highline modeli ile aranızdayım merak ettiğim ve sonucunu net olarak öğrenemediğim bir konuyu sizlere sormak istedim araçlarımız kamyonet sınıfında hız limitleri filan belli benim merak ettiğim uzun yolda Ulaştırma bakanlığının tartım istasyonlarına girme mecburiyetimiz varmı resmi olarak durum nedir böyle bir uygulamayla karşılaşan oldumu...
  • MKG24 M kullanıcısına yanıt
    Ruhsatta Hususi - Yük Nakli diye geçtiği için girme zorunluluğunuz yok. Ancak bazen görevliler sırf kış lastiği-muayene-sigorta vs kontrolü için yine de sokabiliyor. Özellikle Anadolu'da yoğunluk olmayan kantarlar geleni geçeni çeviriyor. Girişteki elemanın elindeki kırmızı bayrak havadaysa mutlaka girin yoksa (2918 sayılı karayolları trafik kanunun 65/4 maddesi) 1.603 lira sadece kaçma cezası var.
  • typhoone T kullanıcısına yanıt
    ilginiz için teşekkürler keyif için aldığım bir araçla çoluk çocuk her şehir girişi aracı kantara sokmak hoş olmayacak ama olsun...
  • CTR C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Kabinden memnun musunuz? Camlar içeriden kilitli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakiza

Merhaba,
    Kabinden memnun musunuz? Camlar içeriden kilitli mi?

Merhabalar kabin (cankap) yerli olmasına rağmen gayet başarılı,camlar içeriden kilitli sürgülü menteşeli, stop lambası ve bagaj aydınlatma içinde elektrik bağlantısı mevcut,içeriden 6 adet klips ile kasaya bağlantısı güvenli bir şekilde sağlanıyor.
  • selamlar amarok kullancıları;
    4 ay önce aldığımız 2017 kasa 2016 model 4x4 otomatik 180 bg bitdi gri renk highline amarok marka aracımızı 1000 km olmadan satıyorus.ilgilenen arkadaşlar özelden iletişime gecerse yada almak isteyenlere haber verirse çok sevinirim.herkesin ilgi ve alakası için şimdiden teşekkürler
  • Amarok led li far seti geldi almak isteyenler irtibata geçebilir .Takım fiyatı 3000 tl dir. VW AMAROK Pick-up kullanıcıları
  • Herkese iyi amaroklar .

Aracin krom gorununlu on panjur sis cercevesi ayna gibi donanımları nasil mat siyaha çevirebiliri. Reklamasyon folyolarla mi yapiliyor yoksa farkli bir metodu mu var bu işin. Birde jantlar için sprey kaplama var dediler plastidip onerirmsiniz yoksa onundami boyanmasi gerekiyor . Aluminyum ve demirlerin boyandigi sanayideki firin boyahanelerinde 17 jantlar boyanir mi ?

Son olarak iki farkli görüş var ; 4x2 araca doğru lastik ve yukseklik saglanirsa arazide performans gosterir , 4x2'ye ne yaparsan yap çimde bile gidemezsin ..

4x2'mden ya soguyacagim yada daha da sarılacağım.

• 2017 AMAROK ALDIM
    AKSESUAR KONUSUNDA ACAİP ŞİKAYETCIYIM FİRMALAR COK CİDDİYETSİZ VE ACAİP KÖTÜ İŞÇİLKLER YERLERDE
    ORJ LER BELKİ BİRAZ PAHALI AMA KESİNLIKLE YAPTIRMAYIN YAN SANAYİ HERGÜN PROBLEM
    BURSADA CNK VAR ONUNDEN BILE GECMEYİN
    YAPTIRDIKLARIMI ÇÖPE ATICAM TAVSIYE EDEN VARSA KALİTELİ Bİ YER LÜTFEN YAZSIN
  • ali yuca A kullanıcısına yanıt
    İstanbulda sgl tuning var. İscilikleri iyidir. İsi bilen adamlar. Sorun cikarsada iyi kotu ilgilenirler. Ben herseyi onlara yaptirdim. Amaaa biraz kazikcidirlar. Cok kaziktir hersey. Gerci tuning isi hep kazik zaten. Lukse girdigi icin iceri giren birini gordukleri anda kaziklari yaglamaya basliyor herkes.

• Merhaba arkadaşlar, 2016 model 4x4 otomatik aracımda örneğin ışıklarda D viteste duruyorum frene basarak, sonra ayağımı frenden kaldırdığımda araç kendiliğinden hareket ederken birden 1 saniyelik el freni çekermiş gibi yada offroad modu açıkmış gibi fren yapıyor ve sonra normal sürüşe devam ediyor, bu olayı herzaman yapmadığı için servise bir türlü götüremedim. Bilgisi olan varmı acaba neden böyle oluyor?
  • Abs güncellemesi yapılıyor. Bu sorunun kaynağı abs.

• Amarok offroad özellikleri ile ilgili güzel bir el kitabı...

http://ticariarac.vw.com.tr/modeller/amarok/amarok-off-road/amarok-off-road.aspx
  • Merhaba,
    Amarok Aracımın su fiskıyesi çalışmıyor.
    Fethiye de oturuyorum 3 Farklı ustaya gittim sonuncusu Tam teşekküllü Vw Özel servisi idi.
    Hiç biri saatlerce uğraşmalarına rağmen sorunu bulamadı. Artık kurcalatmak istemiyorum.
    Tecrübesi olan yardımcı olabilir mi?

- Fiskıye motoru söküldü dışarıdan elektrik verildi çalışıyor ama motora elektrik gelmiyor
    - Kaput swichi sökülüp direk bağlandı yine elektrik gelmiyor
    - Akü üstündeki sigortalar kontrol edildi hepsi sağlıklı
    - Direksiyon altındaki sigortalar kontrol edildi hepsi sağlıklı
    - En son çare Hız sabitleyicinin de olduğu kol orjinali ile komple değiştirildi Yine çalışmıyor.

biliyorum çok fazla seçenek kalmadı ama yardımcı olabilirseniz ya da yol gösterirseniz sevinirim

Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.