Şimdi Ara

Vur Kaç kazalarda Değer Kaybı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracıma park halinde iken vurup kaçmış birisi kaskodan yetkili serviste yaptırdık 40k tramer çıktı emniyet kaçan kişinin bulunamadığını bildirdi. Şimdi ben değer kaybı için kendi sigorta veya kasko şirketinde talep de bulunabilir miyim?

• Deger kaybını kusur oranına göre karşı tarafın sigorta şirketi öder. O yüzden kendi sigortanız ya da kaskonuzdan talep edemezsiniz.

• nightblueist kullanıcısına yanıt

Eee ne olacak o zaman

• Sirkeci trafik mahkemesinden trafik sigorta fonundan talep edeceksiniz
  • Hocam merhabalar kaçan araç tespit edilmediği sürece Değer kaybına Başvuru yapamazsınız. Değer kaybı başvurusu yapmak için ortada kusurlu bir araç olması lazım. Kendi çabanız ile çarpan aracı tespit ederseniz bana özelden ulaşın ben size yardimci olayım
  • Moueson kullanıcısına yanıt

Bi alttaki yorumda arkadas bi ayrıntı vermiş, ilk defa duyuyorum sorup öğrenmek lazım.

• Kaygerya kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapacağız hocam
  • SorryForAll S kullanıcısına yanıt
    Hocam kendim baya uğraştım geçtiği güzergahı tespit edip emniyete bildirdim plaka tanıma sistemi yok orada onun için bulamadık dedi cimerden yazdım yine birşey çıkmadı Ankara'nın en işlek yerinde hemde
  • Bizim odedigimiz sigortanın içinde ek bı para var karşı tarafta muhattap yoksa o paralardan karşılanıyor diye duymuştum bı sorun
  • ttgg44 kullanıcısına yanıt

bir avukata danısın. mahkemeler prosedürler dğeişmiş olabilir. uyapı inceleyin elektronik imzanız varsa oturdugunuz yerden yaparısnız intenretten bulacağınız ornek dilekçe ile

• Kaygerya kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • peripellatea P kullanıcısına yanıt
    Sordum bunu hayır yok dedi sigorta şirketi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.