Şimdi Ara

Vücut Geliştirme yardım !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merabalar. Ben Geçen hafta body'e yazıldım. haftanın 3 günü gittim pazartesi çarşamba ve cuma günleri. Yarın tam 1 hafta olcak. Aranızda ilgilenen bu sporu ypan arkadaşlar vardır . Acaba vücut ne kadar zaman sonra belli etmeye başlar kendini. Biliyorum henüz çok yeniyim. en az 2 3 ay diyolar. Duyduğum kadarını söylüyorum. Birde boyum 1.75 kilom 53.
    baya zayıfım yani. kolay kolayda kiloda alamıyorum. . toz felanda kullanmak istemiyorum. ama ileriki zamanda sporla beraber kilo alırmıyım acaba. sormak istediklerim bunlar. yardımı dokunacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)

• 6 ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uguroksuz05 U kullanıcısına yanıt
    10 kilo daha al çok zayıfsın 5-6 ay sonra farkedersin zaten
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    işte sorun orda. . alamıyorum kolay kolay. . sporla alabilirmiyim acaba. etkisi olurmu sporun
  • Bol bol et yerseniz düzenli kilo alabilirsiniz ve kaslarınızda aynı ölçüde gelişim gösterir.Gelişimin gözle görülebilir orana gelebilmesi için programınızı bozmadan en az 6 ay devam ettirmeniz lazım o zaman görebilirsiniz gelişimi.Keyifli geceler dilerim. =)
  • teşekkür ederim bilgi için. peki toz felan kullanmalımıyım. bu konuda ne dersiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguroksuz05

teşekkür ederim bilgi için. peki toz felan kullanmalımıyım. bu konuda ne dersiniz :)

Mass gainer kullanabilirsin.Biraz yağlanırsın ama vücut toparlanır çok zayıfsın.Önceliği yemeğe ver ama.İyi beslenmezsen tozlarla falan kas yapamazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.