Şimdi Ara

Vücut geliştirme ve Amino asit hakkında sorularım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bu gün bir spor salonuna başladım ilk amacım kardiyoyla belli bir kilo vermek ve aynı zamandada kas kütlemi koruyarak iyi bir vücuda sahip olmak. Bu gün salondaki hoca amino asitlerden bahsetti. Kullanmayı düşünüyorum fakat benim öncelikli amacım kilo vermek olduğundan dolayı kafamda soru işaretlerim var. Amino asitler kilo vermeye yardımcı olurmu yada tam tersi kilo vermeyi olumsuz etkiler mi ? Şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: AsiL.

Arkadaşlar merhaba. Bu gün bir spor salonuna başladım ilk amacım kardiyoyla belli bir kilo vermek ve aynı zamandada kas kütlemi koruyarak iyi bir vücuda sahip olmak. Bu gün salondaki hoca amino asitlerden bahsetti. Kullanmayı düşünüyorum fakat benim öncelikli amacım kilo vermek olduğundan dolayı kafamda soru işaretlerim var. Amino asitler kilo vermeye yardımcı olurmu yada tam tersi kilo vermeyi olumsuz etkiler mi ? Şimdiden teşekkürler..

Dostum daha ilk günden böyle bişey diyorsa hocan sakın alma para kazanmaya çalışıyor sadece bu. En azından bi 3 ay falan git kilo muhakkak vereceksindir. Daha sonra amino asit işlerine gireceksen internet üzerinden kendin sipariş ver hocaya 30-40 lira komisyon yedirmemiş olursun.

Amino asite gelince kas kütlesinin yıkılımını engelledigi gibi kas hacimi artımındada etkilidir. Bir çok çesidi var. Ama ilk önce bi 3 ay tam performans sporunu yap hiç bir destek ürün almadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknik_Psikopat -- 27 Ocak 2013; 0:46:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknik_Psikopat

quote:

Arkadaşlar merhaba. Bu gün bir spor salonuna başladım ilk amacım kardiyoyla belli bir kilo vermek ve aynı zamandada kas kütlemi koruyarak iyi bir vücuda sahip olmak. Bu gün salondaki hoca amino asitlerden bahsetti. Kullanmayı düşünüyorum fakat benim öncelikli amacım kilo vermek olduğundan dolayı kafamda soru işaretlerim var. Amino asitler kilo vermeye yardımcı olurmu yada tam tersi kilo vermeyi olumsuz etkiler mi ? Şimdiden teşekkürler..

Dostum daha ilk günden böyle bişey diyorsa hocan sakın alma para kazanmaya çalışıyor sadece bu. En azından bi 3 ay falan git kilo muhakkak vereceksindir. Daha sonra amino asit işlerine gireceksen internet üzerinden kendin sipariş ver hocaya 30-40 lira komisyon yedirmemiş olursun.

Amino asite gelince kas kütlesinin yıkılımını engelledigi gibi kas hacimi artımındada etkilidir. Bir çok çesidi var. Ama ilk önce bi 3 ay tam performans sporunu yap hiç bir destek ürün almadan.

Eyvallah hocam inanırmısın biraz önce telefonda bir arkadaşımla konuştum oda yeni başladı spor salonuna ve senin söylediğini söyledi. İlk günden bunu söyleyen hocanın amacı para kazanmaktan baska birşey değildir dedi ve ekledi sakın spor salonunda satılan amino asiti alma piyasada çok iyi amino asitler var dedi. Birkaç yerde daha okudum ilk 2-3 ay vücut protein ihtiyacını karşılarmış yani amino asite gerek yokmuş ilk aylarda..

Birde L-karnitin diye bir suplement duydum. Bunun yağ yakımında bir faydası varmıdır bilginiz var mı

• quote:

quote:

quote:

Eyvallah hocam inanırmısın biraz önce telefonda bir arkadaşımla konuştum oda yeni başladı spor salonuna ve senin söylediğini söyledi. İlk günden bunu söyleyen hocanın amacı para kazanmaktan baska birşey değildir dedi ve ekledi sakın spor salonunda satılan amino asiti alma piyasada çok iyi amino asitler var dedi. Birkaç yerde daha okudum ilk 2-3 ay vücut protein ihtiyacını karşılarmış yani amino asite gerek yokmuş ilk aylarda..

Birde L-karnitin diye bir suplement duydum. Bunun yağ yakımında bir faydası varmıdır bilginiz var mı

Aklın yolu bir :)
    Valla dostum benim yağ yakımıyla ilgili bi problemim olmadıgı için pek bilmiyorum yağ yakımı konusunu ama arkadaşım var 1.5 aydır gidiyo ondada göbek vardı simdi pantalon bol geliyor diyo bişey kullanmadı üstelik. Sende 3 ay git vücudunda gelişmeler oldukça motive olacaksın zaten sonrasında yaptıgın araştırmalar sonuncunda destek ürünlere yönelirsin. En az 3 ay diye söyledim 6 ay diyenlerde var destek ürüne başvurmak için. Beslenmeyi düzene soktugun zaman sorun olmaz bu işin yarısı diyet kilo almak istesende vermek istesende diyetine sadık kalacaksın

Yani işin kısası sen sporunu yap araştırmanıda yap destek ürünler hakkında zamanı geldiginde direk alırsın istersen ve gerek kalırsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknik_Psikopat -- 27 Ocak 2013; 1:03:29 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aklın yolu bir :)
    Valla dostum benim yağ yakımıyla ilgili bi problemim olmadıgı için pek bilmiyorum yağ yakımı konusunu ama arkadaşım var 1.5 aydır gidiyo ondada göbek vardı simdi pantalon bol geliyor diyo bişey kullanmadı üstelik. Sende 3 ay git vücudunda gelişmeler oldukça motive olacaksın zaten sonrasında yaptıgın araştırmalar sonuncunda destek ürünlere yönelirsin. En az 3 ay diye söyledim 6 ay diyenlerde var destek ürüne başvurmak için. Beslenmeyi düzene soktugun zaman sorun olmaz bu işin yarısı diyet kilo almak istesende vermek istesende diyetine sadık kalacaksın

Yani işin kısası sen sporunu yap araştırmanıda yap destek ürünler hakkında zamanı geldiginde direk alırsın istersen ve gerek kalırsa

Zaman ayırdığın ve cevapların için teşekkürler hocam. Önerilerini dikkate alacağım ama şu L-Karnitini bir araştırayım bakayım aklıma takıldı

• ilk 2 ay hiç bir şey kullanma 2 ay sonra karnitin kullnamaya başlamalısın hocan yüksek ihtimal elindeki malları sana satmak için böyle şeyler söylemiştir vew bu ürünler genelde dandik olur tr-power vb türk ürünleri o yüzden dışardan bi besi marketten bilinçli bi şekilde almanı tavsiye ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neymar Jr.

ilk 2 ay hiç bir şey kullanma 2 ay sonra karnitin kullnamaya başlamalısın hocan yüksek ihtimal elindeki malları sana satmak için böyle şeyler söylemiştir vew bu ürünler genelde dandik olur tr-power vb türk ürünleri o yüzden dışardan bi besi marketten bilinçli bi şekilde almanı tavsiye ederım

Çok teşekkürler cevabınız için kimle konuşsam sizin söylediğinizi söylüyor. Amino asitten vaz geçtim zaten en azından ilk 2-3 ay almıyacagım l-karnitin düşünüyordum onuda siz 2 ay sonra demişsiniz demekki onuda birazdaha ertelememiz gerekiyor. Amacım kas kütlemi kaybetmeden kilo vermek olduğu için l-karnitini hemen almalıyım diye düşünüyordum demekki yanlış düşünüyormuşum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.