Şimdi Ara

voxline 933 proscan den çıkamıyorum görüntü gelmiyor.atınç kardeş yardımmmm?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BUGÜN ALETİN DAHA İYİ GÖRÜNTÜ VERMESİ MAKSADIYLAÖZELLİKLERİNİ DEĞİŞTİRİRKEN SIRASIYLA "KURULUM MENÜSÜ--DİĞER AYARLAR--VİDEO ÇIKIŞ--?" YOLUNU TAKİP EDİP SIRASIYLA S-VİDEO, YUV,RGB ve PROSCAN seçanaklerini tek tek denedim. ama sonuncu "proscan" ı dener denemez ekran karardı ve film milm izleyemez oldum. oradan çıkmak için ana menü yani mavi "voxline" yazan ekrana da ulaşamıyom.Ekran karanlık. aleti kapadım açtım.yok aynısı oluyor. ekran karanlık. naapacaz nasıl kurtulacaz bundan. bir de kullanım kılavuzunda herşey türkçe sanki bunu çevirmeyi unutmuşlar gibi PROSCAN: ın karşısında ingilizce bişiler yazmışlar.tabi işi işten geçtikten sonra anladım galiba bu özellik olan tv ler için falan demek istiyo ama türkçe olmadığından anlayamadım.arkadaşlar çok acil cevap çözüm lütfen!!!! SAiz de dikktli olun ayrıca bu duruma düşmeyin

atınç kardeş aynı sorunu yaşamış onun mesajının aynısını yazıyorum...

• eğer sende bi arıza yoksa ...

scart tak ve kumandadan video tuşuna bas bekle olmazsa bi daha bas gelmesı lazım..

menuye gırıp yapmana gerek yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: funnygirl

arkadaslar gri kasa voxline kullanıyorum.benim ufaklıklar film izlerken kumanda ile oynamış ve anladığım kadarıyla bağlantı bölümünden scartı değiştirmişler hiçbir şekilde görüntü alamıyorum ne yapmalıyım

s video ve scartla denedim görüntü ve ses yok

Sanırım yanlışlıkla video ayarlarını kurcalamış olabilirler.Scart kabloyu takın.Makineyi açın.Bir film takın.Load dendiği zaman kumanda da video tuşu var hani rgb,s-vhs,yuv,proscan ayarlarını yapılan bölüm.Ona basın düzelir.Bende de olmuştu.O kadar uğraşmıştım.

Bu soruyu voxline topiğinde yanıtlanmıştım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_5287650/mpage_66/tm.htm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.