Şimdi Ara

Volvo S60 |2014| Yeni Yüzüyle (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
26.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaten güzeldi makyajla dahada güzelleşti.
  • Makyajlı kasa harika olmuş bence.
  • aha benim v 40 a benzettim azcık içini :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürücü konsoluna, yeni gösterge paneline diyecek lafım yok ama bence aracın ön yüzü eski haliyle daha asiydi, daha güzeldi.. Şimdiki halini, yeni ledlerin yeri nedeniyle passata benzetenler çok var. Ledlerin yeri ve ön konsol dışında değişen birşey de olmamış.. Volvo, S60'ın kasa makyajı için keşke bu kadar aceleci davranmasaydı..
    Bu benim görüşüm.. Yine de beğenenler ve kullananlar olacaktır, alanlara hayırlı olsun.
    Volvo, her zaman Volvo'dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Sürücü konsoluna, yeni gösterge paneline diyecek lafım yok ama bence aracın ön yüzü eski haliyle daha asiydi, daha güzeldi.. Şimdiki halini, yeni ledlerin yeri nedeniyle passata benzetenler çok var. Ledlerin yeri ve ön konsol dışında değişen birşey de olmamış.. Volvo, S60'ın kasa makyajı için keşke bu kadar aceleci davranmasaydı..
    Bu benim görüşüm.. Yine de beğenenler ve kullananlar olacaktır, alanlara hayırlı olsun.
    Volvo, her zaman Volvo'dur.

makyaj öncesi birbirinden bağımsız far sisteminin bazı ülkelerde yasal sıkıntısı olmuş diye okumuştum biyerde... yanlış olmasın ama bu yüzden acil bi makyaj yapıldı diye biliyorum ön far sistemi çok daha agresifti, bence de daha spor duruyodu, led konusunda bende hemfikirim gece neyse de gündüz neredeyse farkedilmiyo...

bi ışık sistemi bi de jant konusunda volvo tasarımcılarını audi ye staja göndermek lazım bence

• bu kasanın önce çıkıp makyajsız kasanın yeni çıkması lazımdı.Ön taraf makyajsız kasadan sonra bakınca hiç hoş görünmüyor.
  • tek kelimeyle harika görünüyor ...
  • *Yeni resimler eklendi!
  • Yeni kasa satışta tabi ama uzun zamandır beklenen yeni drive motorlar Şubat ayından itibaren satılacakmış bilgilerinize...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar buradaki fiyat 2014 S60 için mi geçerli?

http://www.volvocars.com/tr/sales-services/sales/Pages/volvofiyatlistesi.aspx

Bu arada parçalı ön farları tek far halinde dönüştürmeleri dışında araç gayet güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Arkadaşlar buradaki fiyat 2014 S60 için mi geçerli?

http://www.volvocars.com/tr/sales-services/sales/Pages/volvofiyatlistesi.aspx

Bu arada parçalı ön farları tek far halinde dönüştürmeleri dışında araç gayet güzel.

Evet, güncellenmiş fiyat listesi bu.
  • yüzlerce opsiyon var ben başa çıkamadım,e-broşür ise eski versiyon için. ama sanırım opsiyonlar eklenince epey tuzlu olmaya başlıyor.
  • my 2013 lerde kullanılan drive motor ile yenı lanse edılen e-drive makyajlı kasalarda kullanılan motor arasında fark mı ?
  • i_aydinol İ kullanıcısına yanıt
    drive motor: 1.6 lt dizel motor (ford'la vs ile ortak olan motor)

e-drive: yeni volvo üretimi 4 silindirli motor serisi, şu anda duyurulanlar sadece 2.0 lt.
    2.0 lt benzinli T5 245 bg,
    2.0 lt benzinli çift turbo T6 304 bg,
    2.0 lt dizel 181 bg (hatta yurtdışındaki v40'lara 190 bg olarak geldi).

e-drive'ların hespinde bmw'lerdekine benzer ama farklı marka (japon aisin) 8 ileri tam otm. vites kullanılıyor.

saygılar..
  • tsk ederim bilgi için. yalnız kafamda soru işareti oluştu. Volvo neden bu kadar kısa sürede yeni bir motor çıkardı? Daha drive motorun olası kronik hataları gün yüzüne çıkmadan...
  • FB®h Pozitif F kullanıcısına yanıt
    katılıyorum. yeni on panjurun gorunumu tamam s40- s80 gorunumune denk aynı cızgıden ama s60 ın makyajsız halı daha spor bı gorunume sahıp, ve Volvo bu s60 ı tanıtımını yaparken cızgımızın dışına çıktık dıe lanse etmıstı...
  • razi5000 R kullanıcısına yanıt
    Makyajsız kasalarda benzinli motor seçenekleri olan 1.6 t4 ve 2.0T ler ford menşei motorlardı. Makyajlı gelen kasada volvo üretimi olduğuna emin misiniz?

• onur6165 O kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız, Ford Ecoboost motorlardı bahsettiğiniz motorlar, hatta 2.0T Range Rover Evoque'da da kullanılıyor örneğin.

Makyajlı kasalardaki 2.0 lt benzinli T5 ve 2.0lt dizel D4 (181 bg olan) Volvo üretimi. zaten eski 5 silindir 2.0 lt dizel D4-D3 motorlar da Volvo üretimiydi.

Bu yeni motorlar Volvo'nun İsveç'teki Skovde motor fabrikasında üretiliyor.

https://www.media.volvocars.com/global/en-gb/media/pressreleases/134802/the-new-volvo-drive-e-powertrain-family-world-leading-engine-output-versus-co2-emissions

http://green.autoblog.com/2014/03/20/how-volvos-new-drive-e-engines-set-the-stage-for-plug-ins/

Makyajlı kasadaki 1.6 lt T4 ve D2 motorlar makyajsız kasadakilerle aynen devam.

Asıl bomba sene sonu çıkacak yeni kasa XC90'da 300 küsür bg'lik 2 lt yeni motora ek olarak arka aksa güç verecek 100 bg elektrik motoruyla kombine olarak gelecek olması. XC90 - 8 ileri tam otm. vites (performansı bmw 8 ileri gibiyse harika) - 2.0lt - 400 bg - 100 km'de 5-6 lt yakıt tüketimi :)

Saygılar..

• Burada da Volvo'nun yeni üretim motoru ile ilgili kısa bir test ve yorum var.. Özetle, hazim küçülmüş, silindir azaltılmış buna karşılık güç arttırılıp yakıt düşürülmüş şeklinde yorumlanıyor..

http://www.youtube.com/watch?v=mShkH4ECcNw
  • Ben 2015 yilindaki S60lari bekliyorum
    Arabanin krali S60 T6 306Hk 2.0 Polestar cikisli

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.