Şimdi Ara

volvo s40 lpg dönüşümü hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim pedere şöyle sağlam güven veren 2. el bi araba almayı düşünüyoruz, s40 1998- 2003 arası uygun bişey alcaz heralde. servisini parçasının pahalılığını az çok buldum okudumda yakıt tüketimi nedir ne değildir bulamadım.. yani sıralı sistem lpg takılırmı, takılırsa başımıza bela açarmı bunları bilmiyorum.. bi aydınlatırsanız sevinirim

• SELAM ARKADAŞIM VOLVO S 40 ARACINA LPG SİSTEMİ OLUR VE ÇOK TA GÜZEL OLUR MONTAJ RESİMLERİ VE AYRINTILIBİLGİ İÇİN antalyaokcan@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalgedik -- 14 Aralık 2006; 14:09:26 >
  • merhabalar ark.ım , s40 a sıralı LPG uygulatan insanlar biliyorum , 98 s40 2.0ye geçen sene uygulandı , yakıt tüketimi km başıona 300bin lira dan 150binliraya indi, sürüş sırasında benzinden lpg ye veya lpg den benzine geçiş çok sorunsuz, performansta kayıp var ama , çok abartılı bir çekişten düşüş yok. sistem 1500dolara fln maloluyor zannedersem. s40ların parçaları aslında pahalı deil, aksesuara girersen büyük mevlalarla karşılaşırsın, volvo nun parça fiyatlalrını kıyaslayacağın markalara dikkat edersen oldukça uygun aslında
  • volvo teknik servislerinin ve parçalarının çok pahalı odluğunu söylüyorlar. bende düşünmüştüm ama tırstım valla. ufak bir bilmemne parçası için 750 ytl istemişlerdi forumda birinden. yedek parçalarıda orjinal varmış sadece (galiba)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.