Şimdi Ara

VOLTRAN VOLTRAN VOLTRAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 yaş ve üzeri için muhakkak baksınlar....

eminim çok duygulanacaklar.

http://www.voltronforce.com/

• hele o intro müziğini duyduğumda...

neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tharick

hele o intro müziğini duyduğumda...

neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: MemoSoZ

Alıntıları Göster
    Hakkaten baya bi düşündürdü o günleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: rabesantrata

Hakkaten baya bi düşündürdü o günleri.

Alıntıları Göster
    vay beee.Ben kırmızı aslan olurdum oyun oynarken...siyah aslanı bizde 3-4 yaş büyük birsi kapmıştı çünkü..8 yaşındaydım o zamanlar..futbol oynarken de Erdi diye bi futbolcu varddı fenerde hep o olurdum ..aslında o zamanlar da Beşiktaşlıydım..Belki de ismini seviyordum..Demekki o zamanlar bile hiç bir şeye karşı aşırı bağımlı değilmişim..

• quote:

Orijinalden alıntı: StranGe_PassenGer

vay beee.Ben kırmızı aslan olurdum oyun oynarken...siyah aslanı bizde 3-4 yaş büyük birsi kapmıştı çünkü..8 yaşındaydım o zamanlar..futbol oynarken de Erdi diye bi futbolcu varddı fenerde hep o olurdum ..aslında o zamanlar da Beşiktaşlıydım..Belki de ismini seviyordum..Demekki o zamanlar bile hiç bir şeye karşı aşırı bağımlı değilmişim..

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: trasher

Alıntıları Göster
    Çok severdim zaten haftada bir verilirdi ki herkes ona rağmen seyrederdim, sitesinde 2004'de geri dönecek diyorlar. Yani animasyon filan olarak sanırım çizgi film konusu bitti sonunda eskileri yad etmeye başladılar umarım daha başka klasiklerde gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Çok severdim zaten haftada bir verilirdi ki herkes ona rağmen seyrederdim, sitesinde 2004'de geri dönecek diyorlar. Yani animasyon filan olarak sanırım çizgi film konusu bitti sonunda eskileri yad etmeye başladılar umarım daha başka klasiklerde gelir.

Alıntıları Göster
    80'li yıllarda her pazar sabahı saat 10'u iple çeken herkese merhaba...
    ne günlerdi ama...Voltran'dan sonra verilen pazar sinemalarını da merakla beklerdim. çocuklar için çok güzel filmler olurdu o saatlerde.
    ama ardından verdikleri klasik müzik programında da televizyonu kapatırdık. programın ismi pazar konseri miydi neydi..
    özel kanallar çıktıktan sonra televizyona neden "aptal kutu" dediklerini daha sonra anladım.TRT bambaşka...
    bizler o kuşakta yetiştiğimiz için daha şanslıyız diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terranigma -- 30/6/2004 9:22:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: terranigma

80'li yıllarda her pazar sabahı saat 10'u iple çeken herkese merhaba...
    ne günlerdi ama...Voltran'dan sonra verilen pazar sinemalarını da merakla beklerdim. çocuklar için çok güzel filmler olurdu o saatlerde.
    ama ardından verdikleri klasik müzik programında da televizyonu kapatırdık. programın ismi pazar konseri miydi neydi..
    özel kanallar çıktıktan sonra televizyona neden "aptal kutu" dediklerini daha sonra anladım.TRT bambaşka...
    bizler o kuşakta yetiştiğimiz için daha şanslıyız diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    offf ya çocukken ne izlerdim bu çizgi filim i tarık abi nerden cıkardun şimdi bunu yaaa duygulanım walla

• quote:

Orijinalden alıntı: X.s.@.r.i.o

offf ya çocukken ne izlerdim bu çizgi filim i tarık abi nerden cıkardun şimdi bunu yaaa duygulanım walla

Alıntıları Göster
    müzik çıkınca bööle bi eskilere gittim ne süpperdi ya
    he-man wardı bide o zamanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuTDaCRaP

müzik çıkınca bööle bi eskilere gittim ne süpperdi ya
    he-man wardı bide o zamanlar

Alıntıları Göster
    Vaybe duygulandım yaw voltran voltran voltran
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Vaybe duygulandım yaw voltran voltran voltran

Alıntıları Göster
    O saat 10 u bende hatırlıyorum neydi o filmler. Voltran da harikaydı. Bir arada thundercat lar vardı onu daha çok severdim. Şimdi olsa da izlesek.Hemde animasyon yapmalarına gerek yok. Of eskiler be güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: snx

O saat 10 u bende hatırlıyorum neydi o filmler. Voltran da harikaydı. Bir arada thundercat lar vardı onu daha çok severdim. Şimdi olsa da izlesek.Hemde animasyon yapmalarına gerek yok. Of eskiler be güzeldi

Alıntıları Göster
    Valla ben 20 yaşındayım ama ben bile duygulandım yaw.. Çocukluk yıllarım film şeridi gibi geçti..
    Beter böcek beter böcek beter böcekk.. Bunu da çok severdim :)
    Keşke yeniden yayınlansa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barlas

Valla ben 20 yaşındayım ama ben bile duygulandım yaw.. Çocukluk yıllarım film şeridi gibi geçti..
    Beter böcek beter böcek beter böcekk.. Bunu da çok severdim :)
    Keşke yeniden yayınlansa..

Alıntıları Göster
    Abi süper ya hakkaten duygulanıyor insan. Şimdinin pikachularını beybladelerini falan filan ezer be. Voltron voltron voltron. Siz oluşturun ben geliyorum. :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Abi süper ya hakkaten duygulanıyor insan. Şimdinin pikachularını beybladelerini falan filan ezer be. Voltron voltron voltron. Siz oluşturun ben geliyorum. :P

Alıntıları Göster
    ülen yok mu şunun oyununu yapacak baba bir oyun şirketi. Dehşet olur valla. !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

ülen yok mu şunun oyununu yapacak baba bir oyun şirketi. Dehşet olur valla. !!

Alıntıları Göster
    Vay be gözlerim yaşardı müziği duyunca.

Ne günlerdi onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mewluth

Vay be gözlerim yaşardı müziği duyunca.

Ne günlerdi onlar.

Alıntıları Göster
    Offf Be nasıl duygulandım şimdi yaa kötü ettin bizi be blader...

• quote:

Orijinalden alıntı: hopuf

Offf Be nasıl duygulandım şimdi yaa kötü ettin bizi be blader...

Alıntıları Göster
    "Ben de basini olusturacagim" Diye ne geyik yapardik. Her bolumden sonra disari cikip mahallede Voltron'culuk oynardik. Hala muzigini mp3 olarak saklarim ve arasira dinlerim. Bir de robotech vardi ki o zaten ayri bir alemdi.

Sam

• quote:

Orijinalden alıntı: SamHughe

"Ben de basini olusturacagim" Diye ne geyik yapardik. Her bolumden sonra disari cikip mahallede Voltron'culuk oynardik. Hala muzigini mp3 olarak saklarim ve arasira dinlerim. Bir de robotech vardi ki o zaten ayri bir alemdi.

Sam

Alıntıları Göster
    Ya abi bu müzik içimize işlemiş herhelde ben duyunca ayrı bi gaza geliyom valla yaa . yürü be oğlum gibi oluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rabesantrata

Ya abi bu müzik içimize işlemiş herhelde ben duyunca ayrı bi gaza geliyom valla yaa . yürü be oğlum gibi oluyo.

Alıntıları Göster
    24 demişin de ben 18im ve garip şekilde hatırlıyorum :P
    niye ki :)
    thundercats , gijoe,transformers..başka ne vardı :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.