Şimdi Ara

Voltran efsanesi geri dönüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Voltron cizgifilimdi prenses ve sövalyeleri aslanlar falan... Ana macroos diğer adıyla robotech animeydi gözümde. Macrosu yapsınlar netflix'e üye olayım...

• gun kullanıcısına yanıt
    yaşınızı sorabilirmiyim
  • Çocuğunuz var mı bilmiyorum ama

HARİKA KANATLARI seyredin , bu voltran 'ın dayak yiyip sonra birleşip bir kılıç darbesi ile düşman robotu (ki yaratık oluyor aslın da ) yenmesine şükredersiniz

Çok mantıklı gelir bir anda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 70lerde doğanlar ile 80lerin başında doğanlar arasındaki fark burada ortaya çıkıyor işte. Sonradan ortaya çıkıp özel kanallarda verilen çizgi şeylerin TRT hafta sonu çizgi maceralarına yetişme şansı olamaz bu nesil için.
    Ninjaymış, transformersmış... hikaye. Bir Clémentine, bir Uçan Kaz, Bir Şirinler... Bir Cumartesiden Cumartesiye...
    Robotekmiş, pöh!

• Yakın zamanda " Avatar " ı saymazsak ,

Sanırım çizgi film olarak ESTEBAN'da zamanının ötesinde ve sürükleyici ,

Robotek içinse ;

Geminin düşmesinden sonra geçen zaman, teknolojinin ona çok sonraları yetişmesi/yeniden inşaa edilmesi ve açılış günü geldiğin de DÜŞMANA ateş açması (Men of steel deki uzay gemisinin SİNYAL yollaması gibi düşmana istemeden de olsa yerini belli etmesi) sonra dan robota dönüşen geminin hep gizemi olarak kalıyor...

• Demek " Yakari " hayranı değilsiniz.

yada atladınız

• E madem geri dönüyor, forumdan 5 er kişilik gruplar yapıp Voltran'ı oluşturalım.
    Ben göbeği olayım bari, bu kiloyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun
    Demek Yakari hayranı değilsiniz. yada atladınız

Iyyyğğ. İğrençsin. Tüylerim diken diken oldu.
    O güzelim Tontonların yerine, bazen o salak Yakari'yi koyuyorlardı ya.
    Yapandan yıllarca nefret ediyordum. Yakari pişmanlıktır. Tontonlar herşeydir.
    Değiş tonton değiş...

• Ben bir çoğunu halen takip ediyorum ama , mesela öcük ile böcük te bana göre çok iyi

hepsini severim , denk gelmişimdir mecburen 30/32 yıl önceyi düşününce (aklımız ancak 4/5 yaşında eriyordu)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesudum

70lerde doğanlar ile 80lerin başında doğanlar arasındaki fark burada ortaya çıkıyor işte. Sonradan ortaya çıkıp özel kanallarda verilen çizgi şeylerin TRT hafta sonu çizgi maceralarına yetişme şansı olamaz bu nesil için. Ninjaymış, transformersmış... hikaye. Bir Clémentine, bir Uçan Kaz, Bir Şirinler... Bir Cumartesiden Cumartesiye...Robotekmiş, pöh!

Pek öyle değil be dostum. :))) Hafızan seni yanıltıyor, zira yaşlanıyorsun artık :-))) 1980 doğumluyum ve bahsettiğin her bir çizgi filmle ben de büyüdüm. 80'lerin sonu desen anlarım ama 80'lerin başı yanlış bir tespit olmuş.

Les Mondes Engloutis, Vücudumuzu tanıyalım ve akşam çocuk kuşağından Pepen'in Balonu'nu da belirtmeden geçemeyeceğim. Yanlış hatırlamıyorsam Yakari de akşam kuşağındaydı. Ana haber bülteninin ya tam öncesi, ya da hemen sonrasıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özger -- 28 Mart 2016; 3:24:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Özger

quote:

Orijinalden alıntı: Mesudum 70lerde doğanlar ile 80lerin başında doğanlar arasındaki fark burada ortaya çıkıyor işte. Sonradan ortaya çıkıp özel kanallarda verilen çizgi şeylerin TRT hafta sonu çizgi maceralarına yetişme şansı olamaz bu nesil için. Ninjaymış, transformersmış... hikaye. Bir Clémentine, bir Uçan Kaz, Bir Şirinler... Bir Cumartesiden Cumartesiye...Robotekmiş, pöh!
    Pek öyle değil be dostum. :))) Hafızan seni yanıltıyor, zira yaşlanıyorsun artık :-))) 1980 doğumluyum ve bahsettiğin her bir çizgi filmle ben de büyüdüm. 80lerin sonu desen anlarım ama 80lerin başı yanlış bir tespit olmuş. Les Mondes Engloutis, Vücudumuzu tanıyalım ve akşam çocuk kuşağından Pepenin Balonunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Yanlış hatırlamıyorsam Yakari de akşam kuşağındaydı. Ana haber bülteninin ya tam öncesi, ya da hemen sonrasıydı.

79 Doğumluyum. Yakari evet hafta içi akşam olurdu ama ayar olurdum çok kısaydı çünkü. En güzel gün Cumartesi çünkü Cumartesiden Cumartesiye vs o gün güzel geçer ve ertesi gün sabahta çizgi film ve film olacağını bilirsin. Pazarları Voltron heyecanıyla uyanır sonrasında pazar sinemasıyla 2 farklı heyecan yaşardık hemen sonrasında da pazar konseri olurdu. Çarşamba günleri (yanlış hatırlamıyorsam) akşam 6-7 gibi He-Man olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Robotek daha efsane idi o bilim kurgu gibi İken bu voltran hikaye gibiydi tabii yinede severdik. BattleStar Galaktikayı orjinalini izlemişmiydiniz ? Onun içinde delirip duruyordum. Yeniside iyide hep gönül işi karı kız filan ne alaka yani.

Galactica'nin orjinali efsane. Yenisinin 2-3 bolumunu seyrettim, sarmadi. Bir daha da aklima bile gelmedi. Cunku o anda Star Trek : Voyager'in tamamlandigini soyluyordu qBitTorrent kardes. Seven'i, Captain Kathryn Janeway 'i seyretmek varken acip bakasim gelmedi bir daha, unutup gitmisim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Voltran - Laserion ve Robotek :))

Transformers, Saber Rider and the Star Sheriffs, Jumaru, Ulysses 31 bikaç tane daha vardı ama adı aklıma gelmiyor.

• Çocukken çok izlerdim iyi olmuş yenilemeleri..

Erdil yüzünden voltran denince bi gülme geliyor ahada sebebi..

Bu mesaja eklenen görseller:

Voltran efsanesi geri dönüyor

• Filmini yapacaklardı ama transformers çok popüler olduğu için vazgecilmisti.en azından animasyon gelmiş ama Netflix tabi çok az kişide var.

• JIBAN vardı. Bunu kimse bilmez.

• Yakari , Akşam haberi öncesi kısa bir süre yayınlanıyordu.

• Sene yıllardan 1992 daha bizim evde tv yok sabahları dedemlerin siyah beyaz tvsine koşardım bunu izlemek için :D

• 5 aslan ışıklar saçarak dehşet derecede adrenalin yüklü fon müziği eşliğinde gökyüzüne doğru yükselir. Aslanlar sırayla voltranın orasını burasını oluşturduktan sonra en son siyah aslanın pilotu : " Bende başını oluşturucam " der ve voltran oluşur. ;D Ardından ışın kılıcı çekilir ve aslanlar birer birer kükrer...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.