Şimdi Ara

Volkswagen Polo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kendime araba bakıyordum volkswagen polo 2004 model 1.4 trendline otomatik benzinli bir arac buldum 27 bin liraya. Yakıt sarfiyatı ve diger durumlari hakkında bilgi verebilir misiniz?

• Merhaba, eğer 27000 TL yi 2004 model 10 yılı devirmiş polo ya bağlıyorsanız yakıt sarfiyatıyla pek işiniz yoktur, bundan dolayı yakıt sarfiyatı konusuna ilişmeyeceğim.Bu araçla ilgili size dostane bir tavsiye vermeden edemeyeceğim: Baktığınız araç 27000TL değerinde bir araç değil lütfen dikkatli seçim yapın.Aldıktan sonra bilen birine sorarsınız ederinin 22000TL civarı olduğunu söyler üzülürsünüz.Karar sizin.
    Saygılar..
  • ErdallBaggal kullanıcısına yanıt
    Sitede tüm 2004 polo araçlarına baktım kilometresine(23.500) göre en uygununun bu araç olduğunu gördüm. Arabalar konusunda çok bilgim yok ne yazıkki piyasa değerlerini bilmiyorum o yüzden
  • mkoc123 M kullanıcısına yanıt
    Hocam gidin o paraya 3-4 birşey daha ekleyin 2011-2012 Ford Fiesta 1.4 dizel veya 1.25 ALIN ya 2004 model araca verilmez o para

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için teşekkürler araç bakmaya devam o halde
  • Kilometresine cok aldanmayın kilometre aracin temiz kullanildigini gostermez zaten 10 yilda nasil 23000 km yi gecememis anlamadim.Herhalde haftada 1 gun binildi.Siz yinede iyice bir düşünün.Dizel olsa bi nebze ama hem benzinli hem otomatik hemde 2-3 kasa eski paranıza yazik gidin baska araclara bakin demiyorum.Madem poloyu begendiniz yine polo bakin ama daha uygun olanlari tercih edin ya da baktiginiz 27000 tl lik aracla iyi bir pazarlik yapin.Ben sadece dostca tavsiyelerde bulunuyorum.Son karar sizin tabiki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErdallBaggal kullanıcısına yanıt
    Yok illa Polo olsun gibi bir arzum yok.Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Aramadan önce bilenlerden bilgi almak istedim ki boşa o arabaya zaman harcamayayım diye.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkoc123

Arkadaslar kendime araba bakıyordum volkswagen polo 2004 model 1.4 trendline otomatik benzinli bir arac buldum 27 bin liraya. Yakıt sarfiyatı ve diger durumlari hakkında bilgi verebilir misiniz?

27 gidip 2007 2008 c4 dizel 110 hp alın yahu! 2004 polo nedir?
  • o model poloya o para çok hocam...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.