Şimdi Ara

vodem kullanıyoerum bırı hacklıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yıldır kullanıyorum bıde utanmadan tarıfelerle ılgılı reklam kullanıyorlar 39 luk tarıfede 100 tl oduyordum tarıfenızın %80 nını kullandınız dıye sms gelılyor kota sorgulamada ıse baska sms gelıyor ayrıca ıp cakışması hata mesajı alıyorum nette arattım vodafone teknık destek de aratdım savcıya sıkayet et dıyorlar denemeden bılmeden cıhazı pıyasaya surmusler baska ulkelerde ıse farklı uygulamalar mevcut basına bu tur olaylar gelrenller mevcut fakat nasıl davranacaklarını bılmedıklerınden olay fazla duyulmadı lutfen forumun ust duzey lerı bır yol bulun yoksa bu vodafone ve komsular somuruyor benı

• ilk defa duyuyorum böyle bir şeyi. çok ilginç bir durum. modemin modeli nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huwaeı 4 gb kampanyasından aldım baglanıyorum bıraz sonra hız düşüyor kapatıp acınca ıp calkışması mesajı gelıyoır hıc kullanmadım kotam doldu zaten nette surf bıle yapmıyorum data olçer mevcut download yapılınca gosterge denılen mb den ındırıyor bırılrrı trg3+ dan baglanıyorum gprs denden bağlanmışım gıbı oluyor hız 384 k dusuyor cevrem çok ahlaksız kışılerle dolu bırak para almayı katıl bıle olunur semt sakat adamlar ın umrunda bıle değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: djhakancan

huwaeı 4 gb kampanyasından aldım baglanıyorum bıraz sonra hız düşüyor kapatıp acınca ıp calkışması mesajı gelıyoır hıc kullanmadım kotam doldu zaten nette surf bıle yapmıyorum data olçer mevcut download yapılınca gosterge denılen mb den ındırıyor bırılrrı trg3+ dan baglanıyorum gprs denden bağlanmışım gıbı oluyor hız 384 k dusuyor cevrem çok ahlaksız kışılerle dolu bırak para almayı katıl bıle olunur semt sakat adamlar ın umrunda bıle değil

Kullandığın vodemin ve kampanyanın linkini atarsan sana yardımcı olabiliriz öyle hack yedim net kullanamıyorum yardım dersen kimse yardımcı olamaz.

• 3G Modem Desteği (Huawei K3765)
    http://3g-modem.wetpaint.com/page/Huawei+K3765-HV+%28Vodafone%29
    lınk bu 4 gb 39 tl sındı 5 gb 29 tl fakat heray 100 tl gelıyor
  • 3G Modem Desteği (Huawei K3765)
  • quote:

3G Modem Desteği (Huawei K3765)

Kardeş sorun sende. Kimse hackleyemez bu usb modem çünkü wifi dağıtıyor olsa hack yer ama dağıtmıyor. Sen pcne format at tamamen c d e ne varsa silsin. Yok bilmiyorum dersen bilgisayarciya götür de ki ben format istiyorum içinde 1tane bile eskiden birşey kalmasın tüm c d e silin yeniden kurun de. Sonra dene eğer yine fazla para gelirse zorno izlemeyi bırak

• quote:

Orijinalden alıntı: HeavenLife

quote:

Kardeş sorun sende. Kimse hackleyemez bu usb modem çünkü wifi dağıtıyor olsa hack yer ama dağıtmıyor. Sen pcne format at tamamen c d e ne varsa silsin. Yok bilmiyorum dersen bilgisayarciya götür de ki ben format istiyorum içinde 1tane bile eskiden birşey kalmasın tüm c d e silin yeniden kurun de. Sonra dene eğer yine fazla para gelirse zorno izlemeyi bırak

hacklayemezde ag yavaşlayınca kapatıp acıyom ıp çakışması bıraz sonra ıse agıma gırılıyo benım aradığım şey modem arayuz programı androıdl ısletım sıstemlerı ıcın var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeavenLife

quote:

hacklayemezde ag yavaşlayınca kapatıp acıyom ıp çakışması bıraz sonra ıse agıma gırılıyo benım aradığım şey modem arayuz programı androıdl ısletım sıstemlerı ıcın var

O zaman biri beni hackliyor demeyeceksın kardeş. Vodem de modem arayüzüne erişim yok virüs yapmayı planlıyorsun heralde söyleyim boşuna uğraşma derim. Ha aklıma gelmişken söyleyim internet yavaş diyorsun 3g bağlantı kuruyor ve çekim kuvvetli ise sorun sende olabilir. Edge ise sorun edge de boşuna para verme iptal ettir 3g çeken bir şirketten al internet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.