Şimdi Ara

VODAFONE.NET NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK YAPIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodafone.net'e ait olan Jetfatura.com sitesinde yer alan otomatik ödeme talimatı alanından Şubat 2018 döneminden beri kredi kartı bilgilerimi girerek otomatik ödeme talimatı vermiştim ve Haziran 2019 dönemine kadar olan faturalarım sorunsuzca ödendi ancak 01.07.2019 son ödeme tarihli Haziran 2019 dönemi faturam için ilgili kredi kartından 30 haziran 2019 tarihinde tarife kullanım ücretim olan tutar garanti bankası pos cihazı ile çekilm yapılmış olmasına rağmen faturamı ödemediğim gerekçesiyle İnternetim 18.07.2019 tarihi itibariyle kısıtlandı bu süreçten sonra Vodafone.net Müşteri Hizmetleriyle belki 20 defa telefonla görüştüm ayrıca netyardim@vodafone.com adresine banka ile yaptığım görüşme sonrası bu işlem pos cihazından yapıldığı için herhangi bir dekont verilemediğini ve benzer durumlarda onaylı hesap ekstresinin veya provizyon kodunun verildiği söylendiği için mail ve faks olarak Vodafone.net müşteri hizmetlerine kredi kartıma ait Hesap Ekstresini imzalı kaşeli olarak ve verilen provizyon kodunu da hem mail hem telefon yoluyla iletmiş olmama rağmen ısrarla ödeme yaptığımızı gösteren bir dekont isteniyor

bugüne kadar böyle nitelikli dolandırıcılık görmedim tavsiyem yeni internet bağlatacakların Vodafone.net'e bulaşmamamsı 5.ayda taahüdüm bitiyor biter bitmez Vodafone.net aboneliğimi iptal edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 22 Temmuz 2019; 16:45:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.