Şimdi Ara

Vodafone Mobil İnterneti Hiç Çekmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vodofone 7 defa internet sorunu yüzünden aramama rağmen ve çözüm üretilmesini rica etmeme rağmen herhangi bir çözüm üretilmemiştir. Bana önerilen bir çok işlemi bir kaç defa yapmama rağmen de bir sonuç alamadım. Vodofone önerisi dışında kullandığım mobil cihazımı sıfır bir cihaz alarak değiştirdim. Sonuç yine değişmedi. Bunun haricinde baz istasyonlarının da güçlendirilmesini rica ettim yine bir çözüm olmadı. Yaşadığım şehir Amasya Merkez'in herhangi bir bölgesi ya da mahallesi fark etmeksizin yine sorun yaşadığımı da her aradığımda söyledim yine bir çözüm bulamadım.

Vodafone'nun çözüm odaklı çalışmaması ve sorunumu bir çok iletmeme rağmen çözememesinden kaynaklı şikayetçiyimdir.

Gereğinin yapılmaması durumunda bu zamana kadar düzgün hizmet alamadığımdan dolayı da ödemiş olduğum tüm faturaların iadesini ve mağduriyet yaşattıkları içinde yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.

Vodafone hat almayın, aldırmayın. Kullanan varsa da tavsiye etmeyin.

İyi forumlar.

• ödemiş olduğun tüm faturaların iadesini alacaksın, doğrumu okudum?

• İnternet çekmiyor ne demek nasıl Bi tabir
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt

İnternete bağlanıyor fakat hiçbir şekilde video v.s izlemiyorum.

• tekst79 T kullanıcısına yanıt

Evet dava açmayı düşünüyorum. Önümüzdeki hafta şikayetçi olacağım.

• Cemsnbc kullanıcısına yanıt

Çekmiyor yerine gitmiyor yada bağlanmıyor demek daha doğru olur

• Cemsnbc kullanıcısına yanıt

en son 2022de vodafonea geçiş yaptım ve 2 gün dayanabildim. Mersin merkezde 5-6 farklı noktada şebeke ve hız testi yapıp ekran resimlerini de vodafone a yolladım ertesi gün beni arayıp bölgenizde sorun yok dediler. halbuki turkcellin 170mbs indirme hızı verdiği yerde 7mbs hız veriyordu diğer yerlerde ise 1mbs hız veriyordu ve şebeke çoğu zaman 1 diş çekiyordu. Ben de hiç itiraz etmeden hemen turkcell e geçiş yaptım. Vodafone şu an açık ara Türkiyedeki en kötü şebekeye sahip operatör ve müşteri hizmetleri de aynı oranda kötü.

• https://forum.donanimhaber.com/btk-tuketici-sikayet-sistemi-nasil-kullanilir-rehber--152027365

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Bunun bir de "elektrik kopması" versiyonu var. Anlamı da elektrik kesilmesiymiş. Sosyal medyada yeni nesil şikayetini dile getirirken "elektrik kesildi" demiyor, "elektrik koptu" diyor.

Geçtiğimiz süreçte forumda da bir örneğini gördüm ama yaşını vs bilmiyorum ilgili forum arkadaşımızın.

https://forum.donanimhaber.com/elektrik-koptuktan-sonra-modem--156443626#156443942

Elektrik koptuktan sonra modem demiş mesela, kesilme ifadesini kullanmıyorlar ilginç bir şekilde. Ben de sebebini merak ediyorum. Mesela Twitter da Ayedaş destek var, ona yapılan şikayetlere bak hep şey yazılıyor "şu şu saatte elektrik koptu"

Biz niye elektrik kesilmesi diyoruz, hangisi doğru bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 13 Eylül 2023; 16:20:2 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.