Şimdi Ara

Vodafone Kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell, Türkiye'nin en iyi operatörüdür.

Avea en geride kalanı iken Vodafone de ortadadır.

Vodafone aksiliklerin operatörüdür. Avea gibi yavaş internet sorunları çok yaşadım. Yaşıyorum da. Hiçbir zaman internet problemi yaşamadığım tek operatör Turkcell'dir.

Vodafone uygulamalarının çoğunu kullanamadığım için bunu Vodafone'ye bildirdim. Aylar geçti düzelme yok. (Bana özel)

Vodafone foruma üye olmayı hiç denediniz mi? Şifre kabul etmez. Kullanıcı adı kabul etmez. Binbir sorun çıkartır.

Neyseki çift hatlı telefon kullandığımdan Vodafone'a mecbur değilim. Turkcell-Vodafone kullanıyorum.

Sözüm şu ki:Vodafone çözüm odaklı,kendini geliştiren,hızlı,inovasyona önem veren bir operatör olmadığından tek tercihli bir seçeneğiniz varsa bunu Vodafone'den kullanmayınız.

• AXWQA kullanıcısına yanıt
    Vodafone çekim olarak aveadan daha iyi fakat dediğiniz gibi uygulama ve servislerinde çok problemler var. Kendi müşteri hizmetleri bile bu sorunlar karşısında pes ediyorlar. Bunları halletse Turkcelle gibi harika bir operatör olur. Vodafone forumda bende takılıyorum. Sizin bahsettiğiniz konularda çok şikayet var. Üç operatörüde kullandım Avea gsm 1800den dolayı kapsama problemleri yaşıyor servis ve uygulamarı çok süper sorun yaşamadan kullandım en çok sorun yaşadığım ne yazkki vodafone.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.resimde ozet yazıp 7000'e yolluyorum belli aralıklarla ama vodafone'nun verdiği cevabı görüyorsunuz.

2.resimde de metrodayken 1.turkcell tam çekiyorken vodafone şaşırtmıyor.
     Vodafone Kullanmak Vodafone Kullanmak

• Vodafone şu saçma sorunlarını halletse Turkcell'i geçer. Mesala müşteri hizmetleri elamanları çok ilgisiz. Lafı ağızlarında geveliyorlar. Turkcell öyle değil. Mesala sizi aradılar diyelim çocuğunuz açtı :

- Telefonu babana götürür müsün ? diyorlar. Bu bile Turkcell'in farkını ortaya koyuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.