Şimdi Ara

VODAFONE HERYöNE 1000 DK+1GB 19 TL !!! 500 dk + 500 mb 15 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
20
Favori
39.257
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rasmus61

Aveanın da vodafone ninde ücretlendirme periyodu 60 sn olması kötü.

Bu tarifenin en kötü yanı bu. 2 saniye konuşsan da 1 dakika konuşsan da 1 dakika düşmesi

Sırf bu yüzden 500 dk 5000 mesaj 2 gb internet 25 tl olan genç tarifesine geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Aveanın da vodafone ninde ücretlendirme periyodu 60 sn olması kötü.

Bu tarifenin en kötü yanı bu. 2 saniye konuşsan da 1 dakika konuşsan da 1 dakika düşmesi

Sırf bu yüzden 500 dk 5000 mesaj 2 gb internet 25 tl olan genç tarifesine geçtim.

hocam zaten öyle değil mi ? 2 saniye konuşsan yarım dakika mı düşmesi mi gerek veya ben mi yanlış anladım.Veya saniye bazlı istiyorsun ? şimdiye kadar kullandıgım tarifiler hep öyleydi 59 saniyeye kadar 1 dk düşerdi ,ister 1 saniye konuş ister 59 saniye konuş.1 dk gidiyor

ben normalde 1 dakika altında konuşmalarımı bitiririm ciddi soruyorumn daha avantajlı paket varsa kullanmak isterim

• Geçilir aga
  • Şu anki tarifemde ücretlendirme periyodu 6 saniye. 10 dakikalık hakkınız kaldı diyelim ve 15 saniyelik bir konuşma yaptınız:

Faturayı aşmayan ekstra tarifesinde (6 saniyelik ücretlendirme) 9 dk 42 sn'lik hakkınız kalıyor. Kalan konuşma hakkınız dakika ve saniye olarak gösteriliyor.

Duble 1000 vb. tarifelerde (60 saniyelik ücretlendirme) 9 dakikanız kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 12 Haziran 2014; 21:23:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

Şu anki tarifemde ücretlendirme periyodu 6 saniye. 10 dakikalık hakkınız kaldı diyelim ve 15 saniyelik bir konuşma yaptınız:

Faturayı aşmayan ekstra tarifesinde (6 saniyelik ücretlendirme) 9 dk 42 sn'lik hakkınız kalıyor. Kalan konuşma hakkınız dakika ve saniye olarak gösteriliyor.

Duble 1000 vb. tarifelerde (60 saniyelik ücretlendirme) 9 dakikanız kalıyor.

hocam bu tarifenin linkini verir misin anında geçiriyorum :)

9 dk 42 sn kaldı,4 saniyelik bir konuşma daha yaptık bu sefer kalan 9dk 36sn mi oluyor ?

umarım süprizle karşılaşmam
  • Aynen öyle, 4 sn konuşunca 6 sn düşüyor az önce denedim :)

Sürprizle karşılaşmazsınız çünkü paketteki kullanım hakkınız bitince duruyor, arama bile yapmıyor ek paket almadan.

Tarifenin adı Faturayı aşmayan ekstra olarak geçiyor. Tarifenin bağlantısı:

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Faturali-Duble-Internet-Kampanyasi.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 12 Haziran 2014; 22:03:14 >
  • Hem micro hem de normal sim ile uyumlu sim kart istedim numara taşıma sirasinda. 12 lira istediler. Turkcell bunu bedava veriyor.

Ayrıca 2.5 yıl önce Tayland'dayken yeni hat almıştım. Hem mikro hem normal sim uyumlu sim kart vermişlerdi. Tayland'a 2.5 yıl bile yakalasamamış Vodafone.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 12 Haziran 2014; 22:48:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell, vodafone ve avea'nın kampanyalarına cevap verir mi acaba?

• internet kota aşımı ücreti nedir

sms ücreti nedir?
  • hayırlısıyla sabah başvurdum. Iki hat birden. Avea yıkılan tarifeden 4 lira ucuza ama sms yok. Diğer hat bahar paketindeydi. Ona 2 lira zam yaptılar. Internet almış olduk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suivant

hayırlısıyla sabah başvurdum. Iki hat birden. Avea yıkılan tarifeden 4 lira ucuza ama sms yok. Diğer hat bahar paketindeydi. Ona 2 lira zam yaptılar. Internet almış olduk.

Açıldı mı hattınız tarife daha sistemde gozukmuyor diyordu bayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikayaoglu -- 13 Haziran 2014; 20:49:04 >
  • Öğleden sonra sistem açılacak demişlerdi ama uğramadım. Sim kartları aldım imzaları attım çıktım. 6 gün içinde dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suivant -- 13 Haziran 2014; 21:28:46 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Annemi geçireyim bari. Avea'da çekme sorunu var çekse bile önemli anlarda deprem gibi arama filan yapmıyor Vodafone'da sorun yoktu. Eskişehir için konuşuyorum tabii
  •  VODAFONE HERYöNE 1000 DK+1GB 19 TL !!!  500 dk + 500 mb 15 tl

illa şimdi geçilecek diye bi kaide yok, kelime oyunlarına düşmeyin
  • mevcut vodafone lar faydalanabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisis-dh

quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

quote:

Sakin vodafonenin bu paketinden almayin alacaksanizda +bakiye bulundurmayin 10 kb/ 12 kurustan hesaplayan adi bir paket, intermet hakkinizin %100 dolmustur diye uyari mesaji gelmesiyle birlikte eger 3g niz aciksa siz veri baglantisini kapatana kadar tum bakiyenizi aliyor tecrube ile sabittir hemde 3 defa yasadim, bu hafta vodafoneden kurtulucam ins

Vodafone avukatı değilim hocam ama sizde %100ünü kullanmak zorundamısınız? %99u kullanıp kapatın.. 3g açık ise tabiki uğload-downloadda ücret alıcaklar limiti aştığınızda.

Hocam bir %80 de birde %100 de mesaj atıyor iki dakikada bir kaç mb kalmış diye mi bakacağız? Yapacağı tek şey %99 geldiğinde uyarı mesajı atılması ama yapmıyor işte, bu kadar adi bir operatör. 4 saniyede 15 lira çekti ? mesaj geldiği gibi veri kullanımını kapattığım halde, Bu mu doğru olan yani madem %100 kullanmayacağız niye o hakkı tanıyor ?

aynı durumu bende yaşadım mesaj atmadılar paket bitti diye 10 küsür tl gitti şikayet vara yazdım müşteri hizmetlerini aradım ciddiye almadılar umursamaz ciddiyetsiz davrandılar. turkcell pahalı ama böyle bir durumda hemen telafisini yapıyorlar emin olun. Allah vodafone müşteri hizmetlerine kimseyi düşürmesin peşin satanlar gibiler. ben hattımı aveaya taşıttım 23 tl olan pakete geçeceğim. Size bol şans vodafone'la çok uğraşırsınız

• Yaklasik 3 yildir cesitli kampanyalarla avea kullanirim cekmeme gibi bisi hic yasamadim istanbulda yasiyorum ha cekmemisse bile cebimdeyken ben farkina varmamisimdir aramak isteyipte arayamadigim yada kesildigi olmadi hic ha internette her yerde guzel cekmiyo bu kabul... Vodafone sarj sorunu falan kafami kurliyodu bu yazilanlari okudukca memnun oldugum aveaya gecirem diger hattimi sanirim...

• avea da taraftar hatlarinda her 20tl yuklemeye taraftar hatlari ile 2000dk ucretsiz. vodafone da buna benzer bir olay var mi?

yani bu tarife ile birlestirilebilecek ve farkli bir kulfet cikarmayacak birsey ;-))

• quote:

Orijinalden alıntı: maturmatur

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

quote:

Sakin vodafonenin bu paketinden almayin alacaksanizda +bakiye bulundurmayin 10 kb/ 12 kurustan hesaplayan adi bir paket, intermet hakkinizin %100 dolmustur diye uyari mesaji gelmesiyle birlikte eger 3g niz aciksa siz veri baglantisini kapatana kadar tum bakiyenizi aliyor tecrube ile sabittir hemde 3 defa yasadim, bu hafta vodafoneden kurtulucam ins

Vodafone avukatı değilim hocam ama sizde %100ünü kullanmak zorundamısınız? %99u kullanıp kapatın.. 3g açık ise tabiki uğload-downloadda ücret alıcaklar limiti aştığınızda.

Hocam bir %80 de birde %100 de mesaj atıyor iki dakikada bir kaç mb kalmış diye mi bakacağız? Yapacağı tek şey %99 geldiğinde uyarı mesajı atılması ama yapmıyor işte, bu kadar adi bir operatör. 4 saniyede 15 lira çekti ? mesaj geldiği gibi veri kullanımını kapattığım halde, Bu mu doğru olan yani madem %100 kullanmayacağız niye o hakkı tanıyor ?

aynı durumu bende yaşadım mesaj atmadılar paket bitti diye 10 küsür tl gitti şikayet vara yazdım müşteri hizmetlerini aradım ciddiye almadılar umursamaz ciddiyetsiz davrandılar. turkcell pahalı ama böyle bir durumda hemen telafisini yapıyorlar emin olun. Allah vodafone müşteri hizmetlerine kimseyi düşürmesin peşin satanlar gibiler. ben hattımı aveaya taşıttım 23 tl olan pakete geçeceğim. Size bol şans vodafone'la çok uğraşırsınız

Vodafone musteri hizmetleri konusunda katiliyorum ama diger operatorlerde de alacaginiz cevap farkli olmazdi. Hakem duduk caldiktan sonra nasil karar degistirmiyorsa hicbir operator de kullanimdan kaynaklanan fatura borcunu silmez. Baska bir hata olsa neyse ama zamaninda haber vermediniz diye bir sebep olamaz. Avea da kota bildirim mesajlari son 12 saat harictir diye geliyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.