Şimdi Ara

Vodafone Den PTT Cell E

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Herkese ıyı Forumlar Öncelıkle Vodafoenın Eskı Kullanıcılarındanım AYlık Cep Net Paketını İlk Cıktıgından Berı Kullanıyorum ANcak Herseyden ONce INternetı Cok Kullanıyorum Ve Vodafon un Bugun Gonderdıgı Mesajda Kopmle Bıttıgını YAzmıslar Yanı ANlayacagınız Aylık Cep Net Bıttı 1.5 Gb OlAcak Ve Aylık 18 Dıye Bıldırı Mesajı Geldı Bende Acdım Azımı Yumdum Gozumu Musterı Hızmetlerıne :D
    arkadaşlar Kısacası Bugun Ptt Cell ın Musterı Hızmetlerı Ile Gorusdum Faturalı Hatlar Icın Sınırısız Aylık 10tl ye Internet Var Bırde Faturasız HAtlar Icın aylık 14.50 Tl Ye VAr Acaba PTT Cell Kullanan Arkadaslar Bılgılendıre Bılırmı BEnı

HERKESE SIMDIDEN TSK EDERIM

• Faturasızda sınırsız internet yok pttcellde. Siz yazdınız diye pttcellin sitesini açtım faturasız 1gb internet paketinin esaslarını okudum paket aşım ücreti bulunmakta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pttcell ilk çıktığında internet paketleri tüm tarifelerde sınırsızdı ben ozaman almıştım şuan sınırsız giriyorum 2 gb'dan sonra hız yavaşlıyor yavaşlasa dahi youtubeden rahatca video izleyebiliyorum ama geçen gün bende sitesine baktım yeni abonelere sınırsız neti kaldırmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bboyy

Arkadaslar Herkese ıyı Forumlar Öncelıkle Vodafoenın Eskı Kullanıcılarındanım AYlık Cep Net Paketını İlk Cıktıgından Berı Kullanıyorum ANcak Herseyden ONce INternetı Cok Kullanıyorum Ve Vodafon un Bugun Gonderdıgı Mesajda Kopmle Bıttıgını YAzmıslar Yanı ANlayacagınız Aylık Cep Net Bıttı 1.5 Gb OlAcak Ve Aylık 18 Dıye Bıldırı Mesajı Geldı Bende Acdım Azımı Yumdum Gozumu Musterı Hızmetlerıne :D
    arkadaşlar Kısacası Bugun Ptt Cell ın Musterı Hızmetlerı Ile Gorusdum Faturalı Hatlar Icın Sınırısız Aylık 10tl ye Internet Var Bırde Faturasız HAtlar Icın aylık 14.50 Tl Ye VAr Acaba PTT Cell Kullanan Arkadaslar Bılgılendıre Bılırmı BEnı

HERKESE SIMDIDEN TSK EDERIM

Turkcell 1gb faturasız sınırsız internet var 25tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar degerli yorumlarınız için tşk ederim ancak ben ptt cell müşteri hizmetleri ile görüştüm faturalı hatlar için sınırsız 10 tl dedıler faturasız hatlar için ayda14.50tl dedıler sınırsız internet arkadaşlar link verdim bakarmısınız

http://www.pttcell.com.tr/faturasiz-paketler/internet-paketi-faturasiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: paker

pttcell ilk çıktığında internet paketleri tüm tarifelerde sınırsızdı ben ozaman almıştım şuan sınırsız giriyorum 2 gb'dan sonra hız yavaşlıyor yavaşlasa dahi youtubeden rahatca video izleyebiliyorum ama geçen gün bende sitesine baktım yeni abonelere sınırsız neti kaldırmışlar.

Hocam paket aşım üçreti 5 gün icerisinde tl yukleme yapmassanız oluyor yaparsanız sıkıntı yok zaten hangımız paketımız bıtınce maxımum bır gunden daga gec yukluyoruz degıl mı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.