Şimdi Ara

vmware ile sanal pc ve 2 knight acmak veya 1 knight ve farkli oyun acmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
32.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler. Ben sadece pazar yaptığımdan hep pencere modunda oynuyorum oyunu sorun olmuyor. Ama 2 ko açmak için deniycem
  • tmm dostum sorun çözüldü iki ko açabiliyorum
  • Ben baya uğraştım 2 sanal windows kurdum ko ları yükledim ancak çok yavaş. 256 ram 64mb ekran kartı rami ayırdım her sisteme ama çok yavaş koyu açmak 10dk sürüyor açıncada hareket etmek çok zor fps 5-10. İksini beraber hiç açamadım çok zorlanınca dc oluyor. Sistemim sistemim kısmında yazıyor kaldırması lazım sanırım bişiyi yanlış yaptım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ccm*

Ben baya uğraştım 2 sanal windows kurdum ko ları yükledim ancak çok yavaş. 256 ram 64mb ekran kartı rami ayırdım her sisteme ama çok yavaş koyu açmak 10dk sürüyor açıncada hareket etmek çok zor fps 5-10. İksini beraber hiç açamadım çok zorlanınca dc oluyor. Sistemim sistemim kısmında yazıyor kaldırması lazım sanırım bişiyi yanlış yaptım.

valla hocam soyle diyim

bende core 2 duo var

3195 mhz de kullaniyorum normalde 1800 mhz lik e4300

400 mb civari da bellek ayirinca sanal pc lere

kasmiyor denebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeFurkan -- 27 Ekim 2007; 0:44:32 >
  • Benim eskide kaldı 3 senelik. P4 3.0E, 2x512ram, 9600xt 256mb. Ramleri paralel takıp 384 bellek ayırdım ama yine fayda etmedi. İşlemci %100 çalışıyor heralde sorun orda. Bir de grafikleri sanırım ekran kartı deil de işlemci ile hesaplıyor bu yüzden işlemciye çok yük biniyor. Zaten yeni sistem alıcam yakınca eskisine dokunmadan. Böylece programsız hallederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ccm*

Benim eskide kaldı 3 senelik. P4 3.0E, 2x512ram, 9600xt 256mb. Ramleri paralel takıp 384 bellek ayırdım ama yine fayda etmedi. İşlemci %100 çalışıyor heralde sorun orda. Bir de grafikleri sanırım ekran kartı deil de işlemci ile hesaplıyor bu yüzden işlemciye çok yük biniyor. Zaten yeni sistem alıcam yakınca eskisine dokunmadan. Böylece programsız hallederim

grafik ile aslinda pek alakasi yok

knight online calisma prensibi oyle

bendeki core 2 duo 3195 mhz islemcide bile

islemci kullanimi normal windows da

%50 yani tek cekirdegin hepsini kullaniyor ac oyun
  • akınla ben bunu yapıodum pc kasıo hafif
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0 ®h Negatif

akınla ben bunu yapıodum pc kasıo hafif

guclu bir bilgisayar lazim

en az cift cekirdek 2.5 + ghz de calisan
  • En az dual 2.0 çekirdek ve bu en önemlisi 2 gb ram lazım aşşası ile deneyin bile derim..
  • konu guncel arkadas

4 cekirdek ise islemciniz kesin uygulayin
  • 2.7 ghz amd işlemci ,1024 800 Mhz ram , ddr3 pciex ekran kartım var bu anlatılanlar ile 2 ko açabilir miyim?ayrıca 1 pcden 2 ko açmak yasak gibi bir durum var mı bu kullandığımız programlar third party tools'a girer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solman -- 2 Şubat 2008; 1:03:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KnighTShooteR

2.7 ghz amd işlemci ,1024 800 Mhz ram , ddr3 pciex ekran kartım var bu anlatılanlar ile 2 ko açabilir miyim?ayrıca 1 pcden 2 ko açmak yasak gibi bir durum var mı bu kullandığımız programlar third party tools'a girer mi?

herhangi bir yasak yok

acarsin ama kasar
  • knight açıkken cod2 açıp 100+ fps ile oynayabiliyorum ama geri döndüğümde kapkara bir ekranla karşılaşıyorum pek zannetmem ama kasacağını denemekte fayda var.

Verdiğin bilgiler için çok sağol senin gibilerine forumun ihtiyacı var...
  • quote:

knight açıkken cod2 açıp 100+ fps ile oynayabiliyorum ama geri döndüğümde kapkara bir ekranla karşılaşıyorum pek zannetmem ama kasacağını denemekte fayda var.

Verdiğin bilgiler için çok sağol senin gibilerine forumun ihtiyacı var...

iste bu olay onu engelliyor
  • 314 MB ? benmi yanlış açtım acaba
  • quote:

314 MB ? benmi yanlış açtım acaba

yok dogru
  • hazır kotada 0lanmışken bi indiriyim bari
  • up
  • Bu lagda oyunda durulmuyorki 2 char açtımı artık ne olur bilmem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.