Şimdi Ara

Vladimirin Hasarı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Veigarin da bi farkı yok bi tuşa basiyosun bilmem kac k damage atıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Yok gerçeği söylüyorum 2 haftadır LCK maçlarını LCS i takip ediyorum LPL dışında neredeyse hepsini ama Anivia banlıysa ve Vlad ilk pickse kim aldıysa o kazanıyor ciddiyim.Lanede dövsen can çekiyor tflerde kesmesi ayrı dert onun alan hasarı ayrı dert.Kesinlikle maçı kazanan takım değil Vlad oluyor.

Neyseki 6.13te Vlad dengelendi de alan free win yapamıyor.

Bir ara Gp alan kazanıyordu ya S6 başlarında aynı o durum vardı geçen haftaya kadar.

kesinlikle haklısın ama konuya gelen yorumlara bakarsan göreceksin, forumda güçlü bir karaktere laf edildi mi hep aynı klasik laflar geliyor çünkü forumun oynadığı tek karakter bu güçlü olanlar. yakında gelir nerf o yüzden gönlüm rahat turnuva sağolsun her el ya alınıyor ya banlanıyor

• vladı direk banlıyacaksın, normal oyunsa da zevk almaya bakacaksın
  • Normal oyun atmak icin almayı dusunuyorum hesabimda cok hero yok top lane de oynamayi dusunuyorum ama nerf durumlari falan dusundurdu sizce alinir ve mainlenir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çiktigi hfta mccree tek atiyordu o zamnlar

• Gravesin yüzde 27 hasar azaltma var

• Hiçlik değneği şart
  • Bence cok aşırı sacma bişey oldu eski vlad oyuncusuydum cok güzeldi yenisi bana göre degil herhalde tf de hepsini kestik bi vlad kaldı adam bi can yeniledi hepimizi kesti 100 canliyken full cana ulaştı.Saçma

• Vlad ekko muamelesi görüyor şuan.Veigar ile tek atamazsın çünkü hem can çıkıyor hem de büyü direnci. Her ekstra 40 can için ap kazanıyor vs.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.