Şimdi Ara

Vizesiz ingilizce geliştirebileceğim ülkeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, ingilizcemi geliştirmek için yurtdışına çıkmak istiyorum. Malum wat yada avustralya seçeneklerim arasında var ama vize konusunda sıkıntı yaşayacağımı düşünüyorm. a2 seviyenın bıraz üstünde ingilizcem var. bana şöyle gidip çalışabileceğim ve ingilizcemi geliştirebileceğim ülkeler hakkında bilgi verirmisiniz ?
    Aynı zamanda avustralya ve kanada yada yeni zelanda hakkında bilgisi olanlar da paylaşırlarsa sevinirim.

• aynı konuyu bende düşünüyorum yardımcı olucak yokmu ?
  • +
  • ben hala bir çözüm buulmuş değilim.malum kurlardan ötürü dil kursu arastırmaya basladım tek care.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkaygr92

ben hala bir çözüm buulmuş değilim.malum kurlardan ötürü dil kursu arastırmaya basladım tek care.

Gönüllü programlar var onlara katılın.
  • Para söz konusu değilse, Singapur düşünülebilir. Eski ingiliz sömürüsü, ingilizce çok yaygın. Ben konuşamayan kimse görmedim. Filipinler eski Amerikan söümürgesi, vize sorunu yok, aksanlı bir ingilizceniz olur. Sanırım Hongkong halen vize istemiyor bizden, orada da İngilizce yaygın olarak kullanılıyor.

Ayrıca vizeli olmakla birlikte, bir dil okuluna kaydolmak şartıyla vize almanın zor olmadığı Malta düşünülebilir. Orası da eski İngiliz sömürüsü sanırım, resmi dillerinden biri ingilizce.

Resmi dili İngilizce olan ülkeler, gitmek isteyeceklerinizin çoğu vizeli, geri kalanına para verseler gitmezsiniz, sonuç itibariyle fazla bir seçeneğiniz yok.
    https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0ngilizcenin_resm%C3%AE_dil_oldu%C4%9Fu_%C3%BClkelerin_listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alatrka -- 18 Ocak 2017; 18:58:2 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.