Şimdi Ara

Vizelere inat 52 saatlik uyku orucu(57 saat oldu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu hafta full vize olduk en fazla 2 3 tanesinden geçer not aldım
  • Saçmalama arkadaşım... Uykusuz sınava girmek bildiğinide unutturur sana... En az 2 saat uyu bence...
  • o kadar uykusuz dolanacağına hergün yarım saat derse baksaydınya
  • berbat bir şey ya gözlerin kapanırken artık iğrenerek o kahveden yudum almaya çalışmak
  • Bende 1 haftadır geceleri sabahlıyorum. Hiç uyumadan direk sınavlara gidiyorum. Gündüz de 3-4 saat uyuyabiliyorum maksimum. Medeni Hukuk, İdare Hukuku, Borçlar Hukuku...vb dersleri bizde çok kasıyorlar (bölüm Hukuk). Test falan yapan da yok. Hergün 200-250 sayfaya çalışıp giriyoruz düz klasik sınava, o bize giriyor daha doğrusu. Neyse bugün 3 günlük araya girdim. Tüm haftasonu uyumayı planlıyorum. Sana kolay gelsin şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 25 Kasım 2011; 14:04:25 >
  • Son vizeyede girdim bugun hayat bana guzel :)
  • Üçü bir aradalarda kahve falan yok tamamen psikolojik uykunu kaçırması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Undress Me Everywhere

Üçü bir aradalarda kahve falan yok tamamen psikolojik uykunu kaçırması.

Evet gecen bi bakayım dedim büyüteçle içeriğe. Cidden içinde kahve yok

Artık kendim hazıtlıyorum. Çünkü içeriğini bildiğim için placebo su kactı artık içince uykum geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 25 Kasım 2011; 16:18:19 >
  • Önemli olan kahve olması değil kafein olması değil mi?
    Kahve ya da nescafenin bende etkisi uyku kaçırma değil de uykumun gelmesine rağmen yatsam da uyuyamama şeklinde oluyor.
  • gram uyku yok gözümde
    ama omurga pis çöktü.. :( sırtım bana ihanet ediyor
  • Bende 3 gün uyumadığımı biliyorum ama 3 gün sonunda 1 hafta yatakta hasta yatmıştım onu hiç unutmuyorum

Bir daha olsa gene yapardım sağlam para kazanmıştım o dönem gece gündüz çalışmıştım vallahi.
  • ilk vizeden 1 soru yapamadım diye 80 aldım. hoca çok kötü dedi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.