Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.417
Cevap
7
Favori
68.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yarın Fluminense ile hayati bir maç oynanacak. Carioca Serie A'nın son maçı.

Flamengo muhabirlerine göre kazandığı takdirde Vitor bir süre daha kredi kazanacak. Kaybederse muhtemelen Flamengo'daki son maçı olacak.

O kadar sıkıntılı bir dönemde denk geldi ki, durum hiç iç açıcı değil. Fluminense inanılmaz formda, son 4 maçta 13 gol attılar ve hiç gol yemediler. 4 maçtır kazanıyorlar ve moralleri de son derece yerinde.

Flamengo ise kıl payı kaybedilen kupalardan ötürü moral olarak bitik durumda. Hem oyuncular hem de hoca inanılmaz baskı altında olacaklar. Kazanmaktan başka çareleri yok. 3-4 tane sakat oyuncumuz da var. Yani Fluminense ile olabilecek en ters zamanda karşılaşacak Flamengo.

Tahminim %40 Flamengo, %60 Fluminense yönünde. İnşallah alnımızın akıyla kazanırız.

• Vitor Pereira Takip Konusu
    Vitor Pereira Takip KonusuFlamengo Türkiye🇹🇷🇧🇷twitter
    “Vitor Pereira: "Koştuklarında, baskı yaptıklarında, kavga ettiklerinde sorumluluk her zaman bana ait. Onları üstleneceğim ve her zaman savunacağım. Sonuç istediğimiz gibi olmasa bile."”
    https://twitter.com/Flamengo__Tr/status/1632839037298827264
  • ulan hoca ulan hoca, akşam 2den fazla fark yemediği sürece kupayı alacak diye bir şey okumuştum şimdi aklıma düştü bakayım dedim 4 tane yemiş 70 dakikada . İyi insan olman şerefine umarım döndürürsün diyorum ama kötü TDsin

• Flamengo, Vitor Pereira’nın görevine son verdi.

📰Vene Casagrande

Scout şefi olur maksimum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitor Pereira: "İstifa tezahüratlarını anlıyorum ama Brezilya Ligi henüz başlamadı. Ben kendimi bu kulübe adadım."

Tazminat canavarı hocam, paramı verin gıdım diyor hahahahs

• Bir erkeğin işte böyle düşmanları olacak. İyi şeyler yapacaksın bazıları seni sevmeyecek. Tiplere gel Vitor kaybettikçe keyfe geliyorlar.

• Lord Joker kullanıcısına yanıt

Hocam neden Vitor Pereira? Takip edilecek onca değerli insan varken üstelik. Tier 3 koçu takip etmenin bu ısrarlı amacı nedir yani?

Vitor Pereira Takip KonusuFlamengotwitter
    “Fim de jogo. Maringá 2 x 0 Flamengo. O confronto de volta acontece no dia 26/04, no Maracanã. #MARxFLA”
    https://twitter.com/Flamengo/status/1646679692789915648

Vitor Pereira Takip Konusu
    Vitor Pereira Takip KonusuLucasXGamer CRtwitter
    “@Flamengo O TEMPO INOCENTOU VITOR PEREIRA”
    https://twitter.com/lucasxgamercr_/status/1646680086572154881

VP sonrasında yine kaybetmişler. Serie D takımına hem de. İşin ilginci yorumlar çok enteresan. Yani bu adamın bahtında kaderinde mi var bilmiyorum ama yazık yani. Çok da garip. Bazı yorumlar:

O TEMPO INOCENTOU VITOR PEREIRA: Zaman vitor'u akladı. Vitor Pereira Takip Konusu 

Birisi takımın içinden geçti, o yüzden takımın toparlanması çok zor demiş.

Gelen cevaplar: Deli ***, ne zamana kadar şımarık oyuncunun kafasına elini koyacaksın?

VP ile kaybetmeyeceklerinden kesinlikle eminim, oyuncuları şımarttınız.

Oyuncuların VP'yi devirdiğini ne zaman anlayacaksınız? Bu serseriler sadece istedikleri zaman oynarlar. Kadronun elden geçirilmesi gerekiyor. Flamengo oyuncuların elinde rehin tutulamaz.

Onun dışındaki genel yorumlar:

Kimsenin bu zararlıları bu oyunculardan suçlamaması etkileyici

Umarım JJ gelir ve bir *** yapmaz. Sonunda, bu kandırılmış ve sinir bozucu taraftarlar, sorunun teknik direktörde olmadığını görecekler.

VP ayrılalı üç gün oldu. Yaptığı *** şeyi düzeltmek ve yeni bir oyun modelini uygulamak, bunun kadar hasar görmüş bir kadroda günler, hatta haftalar alıyor.

Kulüp tarihinin en büyük utançlarından biri. Serie D takımı.

Gabriel Barbosa takımın başında olduğunu mu sanıyor? İstediği gibi değilse, şımarık olan oynamaz. Bu adamın, kimin sorumlu olduğunu göstermesi için yedek kulübesinde çürümesine izin vermelisin, o Flamengo'dan daha büyük değil.

UTANÇLI, bir SERIE D takımına yenilmek. Takım isteksizse teknik direktör değiştirmenin bir anlamı yok.

Oyuncuların saha içindeki duruşu onursuzdur. Bu korkunç ve motivasyonsuz performanslara devam ederseniz, hiçbir teknik direktör değişikliği yardımcı olmaz. barındırma, işaretleme, yaratma, çaba gösterme. Daha önce teknik direktörü suçlayabilirlerdi, şimdi hangisi olacak? D-serisi ekibin rakımı?

Vítor Pereira bu hafta Dünya gezegenindeki en mutlu insan. Corinthians'ın Remo'dan tütün aldığını gördü. Flamengo'nun Maringá'dan tütün aldığını görüyorsunuz. Ve o hala 15 milyon real daha zengin

Döngüleri kapatmanın zamanı geldi, sahada açıkça ***lük yapan insanlar var, Thiago Maia'yı kahrolası eve gönderebilirsin, Everton Ribeiro ile sözleşme yenilemeyi aklından bile geçirme, David Luiz Rio'ya bile dönmemeli, Gerson'u bırak Kısa bir süre için ayrı eğitim, HER ŞEYİ değiştirir

JJ dönmene ihtiyacım var

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaş bu gariban adamın ne suçu günahı var her sene aynı terane. Yazık valla. Vitor Pereira Takip Konusu  Büyük ihtimalle antrenmanları çok ağır, çeteleşmiş oyuncu grubu da yiyor hocayı. Zaten Flamengo'da çetenin allahı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 14 Nisan 2023; 11:39:31 >

• Flamengo = Fenerbahçe, Gabigol/Everton = Pelkas/İrfan/Mesut/RvP, JJ = Ersun Yanal... Nereye gitse aynı denklem. Hocam haklı çıkmaktan yoruldu artık.

• sampaoli mi puahahahaha getirdikleri hocaya bak

• Aynen gittiği her yerden kovulan nefret edilen adam hep haklı

Baba siz niye bazı şeyleri kabullenmiyorsunuz.

• maçı yine pereira akademi kurtarmış. Arda-Crespo

• flamengo yenildi Vitor Pereira Takip Konusu 

• yine yenildi flamengo

Sampaoliyi hoca diye getirirsen böyle olur

• Pereirayı gönderenler huzur bulamıyor flamengo yine yenildi

Vitor Pereira Takip KonusuSCCP Newstwitter
    ““Quando Pedrinho estava pra voltar pro Brasil, Duílio me ligou e disse ‘Will, quero ele aqui, vamo conversar’. Tempos depois, ele (Duílio) ligou e me disse ‘Will, o Vítor Pereira vetou, ele não quer o Pedrinho’. Inclusive, ele (Vitor Pereira) também não quis o David Luiz.” 🎙️ |…”
    https://twitter.com/_sccpnews/status/1669069143906107393

sadece ama sadece yorumları okuyun. yeter ki okuyun :)

• Hey gidi günler...

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.