Şimdi Ara

Visual Studio Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Ben Visual Studio kullanıyorum. Yalnız, ufak ama sinir bozucu bir problem var.Visual studio da 2-3 basit program yapıyorum,bir 15 dk sonra bilgisayarda birşeyler oluyor.Kasma,reset atma kapanma gibi sorunlar değil,klavyenin caps lock tuşu tam tersi işliyor.Örneğin küçük yazması gerekirken büyük,büyük yazması gerekirken küçük yazıyor.Birde bir harfe basınca bazen aynı harften 3-4 tane birden yazıyor.Bu sorun ancak reset atınca düzeliyor.Sizce neden böyle oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakk055 -- 10 Şubat 2013; 21:11:51 >

• Belki klavye kaynaklıdır. Masaüstü ise başka bir klavye ile deneyin. Başka nerede bir sorun olabilir bir fikrim yok açıkçası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

Belki klavye kaynaklıdır. Masaüstü ise başka bir klavye ile deneyin. Başka nerede bir sorun olabilir bir fikrim yok açıkçası..

Aslında basit bir sorun,fakat ister istemez deli ediyo Başka klavye ile denerim.Yorum için saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakk055

quote:

Belki klavye kaynaklıdır. Masaüstü ise başka bir klavye ile deneyin. Başka nerede bir sorun olabilir bir fikrim yok açıkçası..

Aslında basit bir sorun,fakat ister istemez deli ediyo Başka klavye ile denerim.Yorum için saol

Kod yazarken insanı sinir edebilir, az buçuk bulaşmışlığım vardır Belki başka bir sebebi vardır ama bence klavyeden

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burakk055

quote:

Kod yazarken insanı sinir edebilir, az buçuk bulaşmışlığım vardır Belki başka bir sebebi vardır ama bence klavyeden

Hiç sorma ya Bi "Console" kelimesi yazmak bile azap oluyor.

• Up.
  • Yardım edecek yokmu?
  • o sorun bende de var ama visual studio da olmuyo pc uzun süre açık kalınca sapıtıyo reset çekince düzeliyo.Mesela sadece visual studio kullanırken mi oluyo nette falan gezerkende olmuyo mu?
  • benim anroid telefonum da da bu işlemler oluyor ama şarja takılınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelir

benim anroid telefonum da da bu işlemler oluyor ama şarja takılınca

Benim bile unuttuğum 3.5 aylık konuyu hortlatmışsınız :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.