Şimdi Ara

Vista sistem özellikleri problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar işlemcim q9300 2.50ghz 4 çekirdekli vistada sistem bölümünde işlemcimin özelliklerinde 2.50 ghz ın yanında 2.33 ghz da yazıyor bu neden olr bilgisayar ilk geldiğinde yoktu fakat sistem geri yüklemeden sonra oldu üstüne format attım geçmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deburtes -- 11 Ağustos 2008; 18:51:13 >

• Arkadaşlar bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum eğer donanımsal bir sorun olursa yarın gittiğimde bilgisayarın donanımı aynısıyla değiştirilecek yardımlarınızı bekliyorum..
  • Bu hata ben laptop ımı aldığımda toshibanın bi modelinde de vardı. Aygıt yöneticisinden bakıyodun iki işlemciden biri düşük oluyodu ve sen olup kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyodu bi dene bence. Bişey kaybetmezsin zaten çünkü istesende işlemciyi gerçekten kaldıramıyosun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ok1907

Bu hata ben laptop ımı aldığımda toshibanın bi modelinde de vardı. Aygıt yöneticisinden bakıyodun iki işlemciden biri düşük oluyodu ve sen olup kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyodu bi dene bence. Bişey kaybetmezsin zaten çünkü istesende işlemciyi gerçekten kaldıramıyosun

Tam olarak ne yapmamız tavsiye ediyorsunuz anlayamadım.Birde bende işlmecilerin 4 ü de 2.50ghz olarak görünüyor aygıt yöneticisinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deburtes -- 12 Ağustos 2008; 9:05:32 >
  • Öyleyse bilemem aygıt yöneticisinde düşük gözüken varsa kaldırıp tkerar başlatabilirdin ama şu durumda bilemiycem
    quote:

Orjinalden alıntı: deburtes

quote:

Orjinalden alıntı: ok1907

Bu hata ben laptop ımı aldığımda toshibanın bi modelinde de vardı. Aygıt yöneticisinden bakıyodun iki işlemciden biri düşük oluyodu ve sen olup kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyodu bi dene bence. Bişey kaybetmezsin zaten çünkü istesende işlemciyi gerçekten kaldıramıyosun

Tam olarak ne yapmamız tavsiye ediyorsunuz anlayamadım.Birde bende işlmecilerin 4 ü de 2.50ghz olarak görünüyor aygıt yöneticisinde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.