Şimdi Ara

Vista nın ekran kartıma verdiği puan...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2X 1 GB 533 MHZ DDR2 ram Kingston
    İntel Pentium D 3.21 GHZ dual core işlemci
    80 GB HDD
    Biostar 945GZ micro se anakart

Sistemim bu şekilde , Vista Ultimate 32 bit kurdum ve ekran kartı driver ını yüklemiş olmama rağmen , ekran kartım tam olarak çalışmıyor , Fifa 08 yükledim , çok feci bir şekilde donuyor , bunu neden yapıyor ? bu sorunu nasıl giderebilirim ? yardımlarınız için teşekkürler...

• puanlamayı gösteren kısma git orada yenile diye bir seçenek var onu tıkla birşeyler yapacak bittiğinde dene birde...
  • fifa 08 vista da gerçekten bir uyumsuzluk gösteriyor.Heralde sendede oyun içinde maç yaparken bir şey yok ama menü lerde sıkıntı var değil mi ?

Bu sorun bende de vardı service pack 1 yükledin mi belki yüklersen sorun çözülebilir.Birde adobe shockwave programını bir kur ben onu kurduktan sonra sorunum gitmişti.Çünkü fifa 08 shockwave ye gerek duyuyo oyunu kurarken kendi yüklüyo ama sen yine de bir dene elle kurmayı.

inşaallah sorunun çözülür...
  • İlkerİnanç

şimdi deniyorum,bakalım ne olacak...

Serkanyur

shockwawe i de yükledim en başta , Xp kurulu iken hiç sorun yoktu , aşırı full ayarlarda oynuyordum , ama Vista da niye böyle oldu anlamadım... sende de mi aynı şeyler oluyordu ? sen nasıl çözdün bu problemi ? Vista ULTİMATE in bi sorunu mu yoksa bu ?
  • Evet , şimdi 5.0 verdi , orası yükseldi

quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

puanlamayı gösteren kısma git orada yenile diye bir seçenek var onu tıkla birşeyler yapacak bittiğinde dene birde...
  • şimdi de Fifa yı açmıyor , hata veriyor , allah allah ..
  • ya bilgisayardan ses de gelmiyor , ses kartını tanıttım ama ses de yok , ne garip bişey anlamadım ki ya
  • alper valla bende bilmiyorum nasıl çzödüğümü fifa 08 i kurmadan önce shockwave yi kurdum daha sonra fifa 08 i yükledim valla başka da bişey yaptığımı hatırlamıyorum.Bence sen en iyisi pes 2008 oyna.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.