Şimdi Ara

Virtual Mac OS X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , arkadaşlar ben bir uygulama geliştirdim. bunu app store upload etmek istiyorum.

birde virtual olarak Mountain Lion Amd FX 8350 üzerinde çalışıyor mu ? şuanda 10.6.2 çalıştırıyorum. bunun dışında diğer versiyonları bir kaç kez indirdim ancak başarılı olamadım.
    anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

şimdiden teşekkürler.

• Appstore'a uygulama yüklemek için yıllık 100$ lık (değişmiş olabilir) devoloper lisansına sahip olmalısın. Ardından apple onayını alacaksın falan filan. Öyle yaptım oldu ile olmuyor malesef.

Diğer mevzu için vmware image şeklinde aratırsan daha rahat olur sanırım. AMD olduğundan bişey diyemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Appstore'a uygulama yüklemek için yıllık 100$ lık (değişmiş olabilir) devoloper lisansına sahip olmalısın. Ardından apple onayını alacaksın falan filan. Öyle yaptım oldu ile olmuyor malesef.

Diğer mevzu için vmware image şeklinde aratırsan daha rahat olur sanırım. AMD olduğundan bişey diyemiyorum.

Öncelikle cevabın için teşekkür ediyorum. Dediğin gibi Şuanda Developer lisansına sahibim gerekli ödemeleri yaptım. Uygulamada hazır durumda ancak Appstore upload edebilmem için Mac sistemine ihtiyaç duyuyorum.

VM Ware yada Virtual Box ile ilgili gerekli araştırmaları yaptım. Youtube'da AMD üzerinde çalışanların videosunada rast geldim. bu konuda bir hata yapıyor olabilirim diye bir başlık açtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: battle1905

quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Appstore'a uygulama yüklemek için yıllık 100$ lık (değişmiş olabilir) devoloper lisansına sahip olmalısın. Ardından apple onayını alacaksın falan filan. Öyle yaptım oldu ile olmuyor malesef.

Öncelikle cevabın için teşekkür ediyorum. Dediğin gibi Şuanda Developer lisansına sahibim gerekli ödemeleri yaptım. Uygulamada hazır durumda ancak Appstore upload edebilmem için Mac sistemine ihtiyaç duyuyorum.

VM Ware yada Virtual Box ile ilgili gerekli araştırmaları yaptım. Youtube'da AMD üzerinde çalışanların videosunada rast geldim. bu konuda bir hata yapıyor olabilirim diye bir başlık açtım.

Dediğim gibi vmware için hazır imaj kalıpları var onları denersen başarı ihtimalin daha çok olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.