Şimdi Ara

Vietnam'da yeni Galaxy modeline ait olduğu iddia edilen bir video yayınlandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
6.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çin'in ara sokaklarında, ücra bir köşede bir grup arkadaşın ürettiiği bir takoz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: lnfoman

quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: lnfoman

Haberi okuyun mort olun :) Samsung Videoyu kaldırtmış :):):):):)
    http://www.chip.com.tr/konu/galaxy-s-iii-galiba-bu-seferki-gercek_33242.html

chip sitesinin bugüne kadar yaptığı tüm haberler fos çıkıyor ve buda fos haber... Gerçi yaptıkları ne kadar haber değeri taşıyor oda aynı bir muhabbet geçen gün win8 3 sürümü olacak diye haber yaptı ancak haberde tek win8 sürümü olan pro sürümünden bahsedildi... Sonrası geçen yıl çıkan haberde haziran 2011 yılında dünyaya yaklaşan çok büyük 3 uzay gemisi gözle görünebilecek dedi ne oldu :D

Uzun lafın kısası chip haberleri;
    1. Haber niteliğinde değil
    2. Yayınladıkları hep eski yazılar
    3. Yazıların çoğu buradan alınma (burada yayınlandıktan 2 gün sonra ekliyorlar)
    4. Başlık içe içerik hiç bir zaman bir birini tutmuyor.
    5. Saçma sapan bir teknoloji sitesi

Günlük sırf eğlenmek amaçlı girip göz gezdiriyorum ve okuduğum tüm yazılar burada yayınlanan yazılar... Bu yazı üzerine galiba şimdi sen MORT oldun...

Chip son bir kaç yıldır magazin türünde çoğunlukla aldatıcı üslup ile haber yapmaktadır. Bu benim düşüncem
    Chip.com.tr Almanya merkezlihttp://www.chip.de/ sitesinin haberlerini Türkçe'ye çevirerek yayınlıyor, çalışanların çoğu editör değil çevirmen:) Çeviriler gecikebiliyor çevirilecek bişey bulamadıklarında ise Ülkemizden haberler yaratmaya çalışıyorlar.
    Chip.com.tr böyle olabilir ama bana ne!!!
    Gelelim mevzuya :
    DH bu fake dediğiniz inceleme videosunun haberini yayınladı mı? Yayınladı. Yanı şuan bu konun geçtiği sitedeyiz dimi?:)
    DH'ta yaklaşık aynı değerde bir haber yapmış oldu.... hatta chipin haberi DH'ın haberinin doğruluğunu tasdikleyen bir haber yapmış oldu.
    Chip'te "Samsung'un malum videoları kaldırttığı" haberini yapması neden yanlış, neden yalan?.

Haaaaaaa haber yalan yanlış ise bana kanıtla arkadaşım!!!!
    O sitelerde o konu o video hala duruyor mu araştır, videoları hala o sitede bulursan beni bul MORT et!!!! Sonra chip'in sitesine gir haberin altına yorumunu yap linki gönder CHIP'i mort et!!!!

O kadar fanatizm içine girmişsiniz ki, kanla başla sizden bi haber firmayı savunuyorsunuz.
    Samsung tutup kötü bir telefon üretemez mi? :) (Hayır telefonda kötü değil sadece alışılmış tasarıma sahip)
    Bu kadar mı ilahlaştırdınız bir firmayı?
    Gören de Samsung bedava telefon dağıtıyor sanar :)
    Adamın elindeki telefon 3-4 ay öncesine ait bir Galaxy S III prototipi.
    Vietnam'ın merdiven altında üretilmiş 4 çekirdekli işlemciye sahip bir telefon gösterin. Desem eminim 100 çeşit telefon bulursun :):):):):)

seni adam yerine bile koymuyorum...

Çok üzüldüm...
    O zaman bende seni adam yerine koymuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

Renk seceneklerinde mavi siyah ve beyaz olacakti oyle bi aciklama vardi urun sadece siyah yani fake

kardeş renk seçenekleri derken telefonun mavisi siyahı ve beyazı olacak demiştir. adamlar bitanesini getirip göstermisler fake gibi durmuyor..

ayrıca samsungun bu tasarım özürlülüğünden bıktım fotokopi gibi galaxy basıor herifler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.