Şimdi Ara

Video oynatici (Acil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bana windows media player gibi bir program lazim ama ayni anda bir kac goruntuyu ayni ekranda acabilmemi saglayacak bir program olmasi gerekiyor. Windows media player (Activex ile olabilir mi) bunu saglar mi? Yazilimla bunu kontrol etmeme izin verir mi? Yani yazdigim programdan kontrol edebilir miyim? Ya da daha baska bir cozum ne olabilir? (Hazir bir program ya da isime yarayacak bir cozum) Tesekkur ederim.

• BsPlayer ile aynı anda istediğin kadar örnek açabilirsin.
    Link ;http://forum.donanimhaber.com/m_10228003/tm.htm
    İyi seyirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetned

Merhaba,
    Bana windows media player gibi bir program lazim ama ayni anda bir kac goruntuyu ayni ekranda acabilmemi saglayacak bir program olmasi gerekiyor. Windows media player (Activex ile olabilir mi) bunu saglar mi? Yazilimla bunu kontrol etmeme izin verir mi? Yani yazdigim programdan kontrol edebilir miyim? Ya da daha baska bir cozum ne olabilir? (Hazir bir program ya da isime yarayacak bir cozum) Tesekkur ederim.

Bak aşağıda Quick formatında iki ayrı filmi biri Nero 7 de birini Quick te aynı zamanda oynatabilidim
    (nero da burda görüntü gözükmüyor capture da almamış)

Video oynatici (Acil)

• Arkadaşlar sanırım biraz yanlış anlatmışım. Bu işlemi sizin dediğiniz şekilde istediğim kadar yapabilirim de bana aynı programda aynı güvenlik kameralarındaki gibi ekranı bölerek göstermesini sağlamak istiyorum. Farklı iki program ya da aynı programdan bir kaç tane açmak işimi görmez. Eş zamanlı açılmaları gerekecek. Yazdığım program üzerinden çalıştıracağım. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.